Dzisiaj mamy: poniedziałek, 16 maj 2022
Sennik Okno - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik okno

Trudno się nie zgodzić, że o wiele przyjemniejszą pobudką są zalewające pokój promienie słońca niż wyrywający nas ze snu ostry dźwięk budzika. Ogromny wpływ na nasze codzienne samopoczucie ma rozmiar okien. Im większe, tym więcej światła wpada do pomieszczenia i bardziej przestronne się ono wydaje. Światło słoneczne poprawia nastrój, a widok tętniącego za szybą życia motywuje i pobudza do działania. Warto zwrócić więc uwagę na znaczenie pojawiających się w naszych snach okien. Ich obecność można wytłumaczyć nadchodzącymi zmianami, czekającymi na nas wyzwaniami. Możemy spodziewać się obiecujących szans na sukces. Ponadto taki sen odzwierciedla sposób, w jaki postrzegamy rzeczywistość.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu okno

 • Jeśli we śnie patrzymy przez okno – marzymy o jakimś wydarzeniu, ale nie podejmujemy kroków w tym kierunku. Biernie obserwując przebieg zdarzeń i jedynie nad nimi rozmyślając nie osiągniemy wiele.
 • Gdy śniąc zobaczymy kogoś wyglądającego przez okno – dość szybko zaufaliśmy otaczającym nas osobom. Powinniśmy zachować poufne informacje dla siebie i nie dać się zwieść fałszywej życzliwości.
 • Kiedy w naszych snach widzimy w oknie czyjąś twarz – w ostatnim czasie nie żyjemy pełnią życia. Czujemy się nieobecni i stale chodzimy z głową w chmurach. Nie jest to dobry znak, w ten sposób może nas ominąć sporo ważnych zdarzeń i niepowtarzalnych okazji.
 • Gdy zamykamy okno w naszych snach – nieodpowiedzialne działanie i pochopne decyzje sprowadzą na nas niemałe kłopoty. Najwyższy czas zrobić rachunek sumienia i wreszcie zacząć uczyć się na własnych błędach.
 • Jeśli śnimy o otwartym oknie – los okaże się dla nas łaskawy. Przed nami dni pełne uśmiechu i satysfakcji. Wreszcie poczujemy wewnętrzny spokój i prawdziwą radość z życia.
 • Kiedy śnimy, że nie możemy zamknąć okna – jesteśmy osobami empatycznymi i otaczamy innych wsparciem. Często służymy dobrą radą i mocno angażujemy się w pomoc potrzebującym. Szlachetna działalność pochłania nas do tego stopnia, że zapominamy o tym, by zadbać o siebie samego. Najwyższy czas zwolnić i spojrzeć na własne potrzeby.
 • Śniąc o wchodzeniu do domu przez okno – czujemy się kontrolowani i oceniani. Ktoś próbuje wpłynąć na nasze decyzje i nie pozwala nam rozwijać się tak, jakbyśmy tego chcieli. Powinniśmy odrzucić ograniczające nas opinie i trzymać się własnego planu.
 • Gdy w naszych snach wchodzimy na okno – nasze niedawne poczynania zaleje fala krytyki. Musimy przygotować się na licznie uszczypliwości i złośliwości. Niestety nadchodzące dni pełne będą negatywnych emocji.
 • Jeśli śnimy o wychodzeniu przez okno – czekają nas niemałe problemy finansowe. Silnie odczujemy uszczuplenie majątku i będziemy zmuszeni ograniczyć wydatki.
 • W przypadku, gdy we śnie wypadliśmy przez okno – zbyt dużą nadzieję pokładamy w innych. Powinniśmy nabrać niezależności i pewności siebie. Wkrótce może okazać się, że jedynymi osobami, na które możemy liczyć jesteśmy my sami.
 • Gdy w naszych snach wyskakujemy przez okno – droga do osiągnięcia upragnionego celu nie będzie łatwa. Czeka nas sporo przeciwności. Będziemy musieli również zmierzyć się z rzucanymi nam pod nogi kłodami od nieprzychylnych nam osób.
 • Jeżeli w naszym śnie zwisamy z okna – wkrótce będziemy podejmowali usilne starania by przekonać kogoś do swojego zdania lub uzyskać jego aprobatę. Kluczowa w naszych działaniach będzie sztuka argumentacji.
 • Jeśli okno w naszym śnie jest małe – w życiu trzyma się nas dobra passa. Spotykają nas same pozytywne wiadomości i miłe zdarzenia. Ponadto z łatwością osiągamy sukcesy i odważnie podejmujemy życiowe wyzwania.
 • Jeśli okno w naszym śnie jest duże – należymy do osób odważnych i ciekawych świata. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i stale rozwijamy swoje umiejętności, co zapewnia nam poczucie szczęścia i zadowolenia z życia.
 • Gdy śniąc wyrzucamy coś przez okno – podejmujemy nieprzemyślane decyzje i często kierujemy się emocjami. Impulsywność i niedbałość sprawi, że przeoczymy istotne chwile w naszym życiu.
 • Jeśli we śnie ujrzymy okno z kratami – powinniśmy zachować ostrożność i z rozwagą podejmować nowe przedsięwzięcia. Bardzo łatwo, przez własną nieuwagę, możemy zaangażować się w nielegalną działalność.
 • Kiedy w naszych snach pojawiają się przyciemniane okna – powinniśmy z dystansem podchodzić do osób z naszego otoczenia. Niektóre z nich są ciekawskie i wścibskie. Będą próbowały namieszać w naszym życiu prywatnym i wpłynąć na nasze życiowe plany.
 • W przypadku, gdy śnimy o wybitym oknie – brakuje nam zdecydowania i pewności siebie. Nie ukształtowaliśmy własnych poglądów, przez co ciągle polegamy na, nie zawsze trafnych, opiniach innych. Najwyższy czas spojrzeć na sprawy dojrzale i wziąć życie w swoje ręce.
 • Naprawiając okno w naszym śnie – wkrótce zmienimy nastawienie do dręczących nas, nierozwiązanych spraw. Po dogłębnej analizie, uda nam się spojrzeć na te sytuacje z innej perspektywy i ujrzymy wiele szczegółów, z których wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy.
, , , , , , , ,