Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Afront - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik afront

Afront oznacza zniewagę lub zlekceważenie. Jeśli ktoś urządził Ci afront, oznacza to, że Cię znieważył, obraził lub po prostu sprawił Ci jakąś przykrość.

Najczęściej symbol ten jest dla śniącego jakimś ostrzeżeniem. Chce ustrzec go przed popełnieniem błędu lub zbytnią naiwnością. Dobrze jest zapamiętać jak najwięcej szczegółów dotyczących snu, ponieważ mogą one okazać się kluczem do odczytania bliskiej przyszłości.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu afront

  • Jeśli afront dotknął Ciebie – uważaj, ponieważ już za niedługo w Twoim życiu wydarzy się coś, co może wywołać u Ciebie smutek i morze łez
  • Jeśli to Ty sprawiłeś przykrość komuś – możesz natrafić na chwilowe trudności. Coś pójdzie nie po Twojej myśli jednak zła passa nie potrwa długo
  • Jeśli jesteś świadkiem afrontu – oznacza to, że w tym momencie jesteś narażony na zbyt duży stres i należy Ci się porządny odpoczynek. Pomyśl o wakacjach!
  • Jeśli śnisz o afroncie będąc panną lub wdową – sen ten może być ostrzeżeniem przed mężczyznami, którzy Cię teraz adorują. Przyjrzyj się im dokładnie, ponieważ niekoniecznie warci są oni Twojej uwagi!
  • Jeśli śnisz o afroncie będąc mężczyzną – ktoś działa przeciw Tobie udając przyjaciela. Bądź czujny!
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments