Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Babcia - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik babcia

Babcia we śnie jest symbolem mądrości, dojrzałości oraz życiowego doświadczenia. Dobrze zapamiętać słowa, które do nas wypowiada, ponieważ mogą one być radą odnoszącą się do aktualnych problemów czy dylematów. Kiedy przeżywamy jakieś trudne chwile, jej pojawienie się we śnie może zapowiadać pocieszenie i zapowiedź znacznej poprawy obecnej sytuacji.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z babcią:

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu babcia

  • Gdy śni Ci się Twoja nieżyjąca babcia – jest to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, które na Ciebie czyha. Miej oczy szeroko otwarte i nie podejmuj w najbliższym czasie żadnych ważnych decyzji. Unikaj dalekich podróży oraz niebezpiecznych sytuacji
  • Gdy śni Ci się Twoja żyjąca babcia – zwróć uwagę na jej wygląd i ubiór we śnie. Jeśli jest brudna, wychudzona lub wygląda na chorą, może zapowiadać to jej faktyczne pogorszenie zdrowia. Zatroszcz się o nią, podpytaj o to jak się czuje i uczul ją by nie bagatelizowała niepokojących objawów
  • Gdy śni Ci się wesoła i zadowolona babcia – mimo wewnętrznych wątpliwości, wiedz że droga, którą obrałeś jest dobra. Nie przejmuj się więc, tylko kontynuuj to co zacząłeś, odniesiesz bowiem wielki sukces!
  • Gdy śni Ci się portret babci – może to zwiastować jakieś ważne wydarzenia, które niedługo będą miały miejsce. Tyczyć się będą najprawdopodobniej Twojej rodziny i będą przyjemne
  • Gdy we śnie rozmawiasz z babcią – dobrze zapamiętać to co mówi, może to być dla Ciebie ważny drogowskaz! Może to też oznaczać, że mimo iż masz na około siebie wiele osób, czujesz się tak naprawdę samotny i potrzebujesz się komuś wygadać. Rozejrzyj się naokoło, na pewno znajdziesz kogoś wartego zaufania!
  • Gdy w Twoim śni babcia jest chora i słaba – czekają Cię jakieś zmartwienia i troski. Może być tak, że sam ich nie udźwigniesz i będziesz potrzebował czyjejś pomocy. Nie bój się o nią prosić!
  • Gdy śni Ci się babcia, która coś gotuje – wewnętrznie czujesz, że sam nie poradzisz sobie z podjęciem jakiejś ważnej decyzji. W Twoim bliskim otoczeniu jest jednak ktoś, kto może Ci w tym momencie bardzo pomóc. Schowaj więc dumę w kieszeń i poproś o wsparcie. Wyjdzie Ci to na dobre
  • Gdy śni Ci się, że szukasz babci – potrzebujesz porady lub pomocy. Wewnętrznie czujesz bowiem, że nie poradzisz sobie sam i jest to prawdą. Ktoś z Twoich bliskich wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń, nie odrzucaj jej pod żadnym pozorem!
  • Gdy we śnie uciekasz przed babcią lub się jej boisz – czujesz się wewnętrznie rozbity i nie bardzo wiesz co masz zrobić w obecnej, trudnej sytuacji. Pamiętaj, że masz na około siebie wielu wspaniałych ludzi, którzy nie zawahają się ani minuty by Ci pomóc!
  • Gdy śni Ci się, że sama jesteś babcią – przywiązujesz za dużą wagę do tego co wypada, a co nie. Nie patrz na innych, żyj pełnią życia i realizuj plany. Intuicja bardzo Ci w tym pomoże, daj jej tylko dojść do głosu!
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments