Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Balia - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik balia

Balia pojawiająca się we śnie może mieć bardzo różne znaczenie. Kluczem do poprawnego odczytania tego symbolu jest zapamiętanie jej stanu oraz tego czy była pusta czy pełna wody. Pełna, nieprzeciekająca balia zazwyczaj wróży szczęście oraz dostatek, podczas gdy zniszczona lub pusta, zwiastować może kłótnie lub przejściowe kłopoty.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu balia

  • Gdy widzisz balię pełną wody – Twoje życie rodzinne stanie się szczęśliwsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zrozumiesz kilka spraw i będziesz dawać z siebie więcej!
  • Jeśli widzisz pustą balię – z jednej strony wzbogacisz się, z drugiej jednak te pieniądze przyniosą wraz z sobą problemy i troski
  • Gdy widzisz zniszczoną balię – zwiastuje to rodzinne kłótnie, które będą miały ogromny wpływ na relacje między Twoimi najbliższymi
  • Kiedy we śnie siedzisz w balii pełnej wody – to bardzo dobry znak, który zwiastuje szczęście i pomyślność. Warto w tym momencie podejmować ważne decyzje i inwestować.
  • Jeśli we śnie pierzesz w balii – ktoś bliski Twojemu sercu sprawi Ci niespodziankę. Będzie ona bardzo miła i sprawi, że znowu poczujesz, że żyjesz. Daj ponieść się chwili i nie zważaj na to, co pomyślą inni!
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments