Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Balkon - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik balkon

Balkon w sennych marzeniach może oznaczać nasz stosunek do przyszłości. Jeśli balkon, który widzisz jest piękny, zadbany i obsadzony różnymi, kolorowymi kwiatami, nie musisz obawiać się tego co przyniesie Ci los. Wszystko bowiem ułoży się po Twojej myśli, ponieważ masz dobre nastawienie i wierzysz w siebie.

Jeśli jednak balkon jest zrujnowany i brzydki to może być znak, że czekają Cię trudne chwile, pełne cierpienia i łez.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu balkon

  • Gdy we śnie widzisz balkon – oznacza to, że odczuwasz wewnętrzną potrzebę odpoczynku. Weź urlop, wyjedź gdzieś i odetchnij od szarej rzeczywistości!
  • Jeśli we śnie widzisz balkon, a jesteś kobietą – może to wróżyć pogorszenie się Twojego zdrowia. Uważaj na siebie bardziej i zwracaj uwagę na swoje bezpieczeństwo. Nie bagatelizuj objawów, które mogą świadczyć o chorobie!
  • Kiedy śni Ci się, że na balkonie stoją inni ludzie – już niedługo czeka Cię jakieś przyjęcie lub miła uroczystość. Spędzisz świetnie czas i odpoczniesz od problemów, wykorzystaj ten czas!
  • Gdy śni Ci się, że stoisz na balkonie zupełnie sam – przechodzisz jakieś problemy ale nie martw się, są one chwilowe i za niedługo w Twoim życiu znowu zapanuje ład. Bądź silny i nie poddawaj się!
  • Jeśli na balkonie widzisz jakieś zwierzę – mogą spotkać Cię chwilowe problemy finansowe, nie potrwają one jednak długo. Sen ten może zwiastować też kłótnie rodzinne, których będziesz uczestnikiem.
  • Gdy we śnie schodzisz z balkonu – niedługo w Twoim życiu będzie miała miejsce jakaś rywalizacja, którą niestety przegrasz. Nie rób nic na siłę i nie staraj się udowodnić, że jesteś silniejszy niż w rzeczywistości.
  • Kiedy we śnie spadasz z balkonu – czeka Cię jakaś strata. Odczujesz ją dość mocno i będziesz ją długo rozpamiętywać
  • Gdy balkon, który widzisz obrywa się i spada na ziemię – Twoje plany nie powiodą się. Nie będzie to jednak Twoja wina, ktoś Ci przeszkodzi i będzie starał się ze wszystkich sił podłożyć Ci nogę.
1 1 vote
Ocena artykułu
, , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments