Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Balsamowanie - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik balsamowanie

Proces balsamowania zwłok we śnie może być oznaką tego, że wewnętrznie boisz się śmierci. Nie do końca ufasz religii oraz temu, co mówi ona o życiu pośmiertnym. Najchętniej zatrzymałbyś czas, ponieważ właśnie teraz jesteś spełniony i szczęśliwy. Najlepiej nie wybiegaj myślami daleko w przyszłość i nie zamartwiaj się sprawami, na które i tak nie masz żadnego wpływu. Czas wszystko zweryfikuje!

Zobacz podobne znaczenia snów związane z balsamowaniem:

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu balsamowanie

  • Gdy śni Ci się, że widzisz proces czyjegoś balsamowania – oznacza to, że za niedługo twój los się odwróci. Jeśli więc do tej pory wszystko szło gładko i po Twojej myśli, może spotkać Cię teraz kilka nieprzyjemnych sytuacji. Jeśli natomiast miałeś ostatnio pecha, za chwilę los znowu zacznie się do Ciebie uśmiechać!
  • Jeśli śni Ci się, że sam jesteś balsamowany – zastanów się czy przypadkiem nie jesteś pod wpływem kogoś, kto nie powinien być wzorem do naśladowania. Nie próbuj na siłę przypodobać się innym. Jesteś wspaniałym człowiekiem, któremu niejedna osoba może zazdrościć inteligencji oraz wewnętrznej siły!
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments