Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Bambus - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik bambus

Występujący najczęściej w klimatach tropikalnych przysmak pociesznych pand – bambus stanowi również materiał do produkcji mat, papieru czy kapeluszy. Jak się okazuje roślinie tej można przypisać niemało symbolicznych znaczeń. Bambus kojarzony jest z otwartością na zmiany, elastycznością, radością czy zaufaniem. Pojawiający się w naszych snach zwiastuje zbliżający się spokój i owocne współprace. Spokojni możemy być również o środki materialne. Jego obecność w marzeniach sennych świadczy również o naszej wytrwałości, sile i zaradności.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu bambus

 • Gdy we śnie zobaczymy bambus – bezproblemowo pokonamy wszystkie trudności stawiane nam na drodze przez los. Drobne niepowodzenia i potknięcia nie przeszkodzą nam w dążeniu do celu. Zachowamy determinację, wykażemy się cierpliwością i odwagą.
 • Jeśli śniąc widzimy sadzenie bambusa – czekają nas same powodzenia na polu zawodowym. Sprawy biznesowe potoczą się według planu i osiągniemy spore korzyści finansowe.
 • Jeśli we śnie zrywamy bambusa – niedługo uda nam się pokonać problemy i zmartwienia, które zaprzątają nasze myśli przez ostatnie dni. Wreszcie znajdziemy słuszne rozwiązanie. Od teraz nic już nie ogranicza naszego szczęścia.
 • Kiedy w marzeniach sennych ujrzymy kogoś wycinającego bambusa – jesteśmy niezdecydowani i mało asertywni. Nie mamy stałej opinii na jakiś temat i nie potrafimy odważnie jej przedstawić, przez co nie jesteśmy traktowani poważnie.
 • Gdy w naszych snach pojawi się dom z bambusa – obecne w naszym życiu stres i poszukiwana odwaga staną się celem pracy nad sobą. Dzięki panowaniu nad emocjami uda nam się osiągnąć życiowy spokój. Poczujemy się spełnieni i zadowoleni z drogi, którą obraliśmy.
 • Kiedy obserwujemy rosnący bambus w śnie – oznacza to, że w ostatnim czasie zaniedbaliśmy swoje zdrowie. Powinniśmy bardziej na siebie uważać – łatwo teraz o kontuzję. Konieczne będą również odpowiednia ilość snu, zróżnicowana dieta i ruch.
 • Jeśli w naszych snach wchodzimy do domu z bambusa – otaczamy się życzliwymi, lojalnymi ludźmi. Nasi przyjaciele okażą nam nieograniczone wsparcie i to dzięki nim uda nam się pokonać nawet największe trudności czekające na nas w przyszłości.
 • Gdy przyśni nam się, że jemy bambus – czekają nas niemałe korzyści finansowe. Los w końcu się do nas uśmiechnie i zaznamy szczęścia. Uwolnimy się od dawnych trosk, a radość i poczucie ulgi będą towarzyszyły nam przez długi czas.
 • W przypadku, gdy śnią nam się przedmioty wykonane z bambusa – nadchodzi intensywny czas, pełny ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Wkrótce postawimy na samorozwój, a nasze wysiłki zaowocują w przyszłości.
 • Gdy śniąc niszczymy przedmioty wykonane z bambusa – popełniliśmy ostatnio sporo błędów i cierpimy przez ich konsekwencje. Przepełnia nas smutek, żal i poczucie rezygnacji. Nie potrafimy poradzić sobie z licznymi niepowodzeniami.
 • Jeśli we śnie ujrzymy bambusowe drzwi – niedługo będziemy zmuszeni zmierzyć się z problemami, a czekające nas niełatwe chwile wywołają sporo negatywnych emocji. Z pewnością nadchodzący czas wywoła sporo cierpienia, jednak dzięki wsparciu i odrobinie cierpliwości uda nam się uporać z przeciwnościami losu.
 • Kiedy w snach widzimy gnijący bambus – nasze życie wypełni ciąg nieprzewidywanych zdarzeń. Występujące liczne komplikacje znacząco zaburzą osiągniętą już przez nas stabilizację. Mimo wszystko mogą przyczynić się do pozytywnych zmian.
 • W sytuacji, gdy przyśni nam się widok lasu bambusowego lub gdy sami w nim przebywamy – możemy spodziewać się szczęśliwego życia rodzinnego i samych sukcesów na polu zawodowym. Ponadto poprawie ulegną nasze relacje z przyjaciółmi. Będziemy darzeni sympatią i szacunkiem.
, , , , , , , ,