Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Banan - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik banan

Banan uznawany jest od lat za symbol naszej seksualności oraz erotyzmu. Gdy pojawia się we śnie, może symbolizować brak zadowolenia w tej kwestii. Banan może być też ostrzeżeniem dla śniącego. Aby poprawnie zinterpretować ten sen, należy więc zapamiętać możliwie najwięcej jego szczegółów.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z bananem:

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu banan

  • Gdy śni Ci się, że widzisz banana – może być to znak od Twojej podświadomości o niewystarczającym zadowoleniu z siebie. Zastanów się czy aby nie jest tak, że nie wykorzystujesz do końca swoich umiejętności i nie idziesz na łatwiznę? Stać Cię na więcej, weź się do pracy i zacznij działać!
  • Jeśli śni Ci się obrany banan – oznacza to, że niedługo możesz paść ofiarą jakiejś śmiesznej sytuacji lub wpadki związanej z nagością
  • Kiedy śni Ci się, że jesz banana – to ostrzeżenie przed czekającą Cię chorobą lub urazem. W najbliższych dniach uważaj więc na siebie bardziej, dbaj o swoje zdrowie i unikaj niebezpiecznych sytuacji.
  • Gdy śni Ci się, że jesz banana, a jesteś mężczyzną – może to być znak niezadowolenia ze swojego życia seksualnego. Porozmawiaj z partnerką i raz na jakiś czas daj ponieść się fantazji.
  • Jeśli śni Ci się kobieta, która je banana – to ostrzeżenie przed zdradą. Masz na nią ochotę, zastanów się jednak czy warto. Pamiętaj, że możesz bardzo dużo stracić, a chwilowy skok w bok może zniszczyć Twoją obecną relację.
  • Gdy widzisz zepsutego banana – Twoje plany niestety się nie powiodą. Ich realizacja może okazać się zbyt trudna. Nie stawiaj sobie zbyt wysoko poprzeczki i zastanów się czy aby nie za dużo od siebie wymagasz.
  • Kiedy widzisz niedojrzałego i zielonego banana – nie będzie to łatwy czas. Czekają Cię niepowodzenia i smutek. Nie przejmuj się jednak, nie będą one długo trwały!
  • Gdy śni Ci się, że sprzedajesz banany – przestań żyć złudzeniami i nie udawaj kogoś kim nie jesteś!
  • Jeśli śni Ci się, że kupujesz banany – zwiastuje to niepowodzenia w pracy. Chwilowo coś będzie szło nie po Twojej myśli, jednak za jakiś czas wszystko wróci do normy, nie martw się!
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments