Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Bandaż - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik bandaż

Bandaż jest symbolem skrępowania oraz faktu, że ktoś zbytnio wpływa lub chce wpływać na nasze decyzje. Tak naprawdę tylko od Ciebie zależy czy wyznaczysz granice i czy będziesz konsekwentnie się ich trzymał.

Symbol ten, może być jednak też ostrzeżeniem przed czekającą Cię kontuzją lub urazem. W najbliższym czasie powstrzymaj się więc od ryzykownych działań!

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu bandaż

  • Kiedy śni Ci się, że widzisz bandaż – oznacza to, że masz na około siebie ludzi, którym możesz ufać i którzy będą Twoją opoką w trudnym czasie. Dbaj o te relacje, ponieważ nie każdy ma takich przyjaciół jak Ty!
  • Gdy śni Ci się bandaż na głowie – bądź czujny ponieważ może spotkać Cię jakiś wypadek lub kontuzja! Bardziej niż zazwyczaj dbaj o swoje zdrowie oraz bezpieczeństwo!
  • Jeśli śni Ci się, że sam masz założony bandaż – czekają Cię jakieś przejściowe kłopoty. Mogą one wynikać z Twojej nieuwagi lub przemęczenia. Naucz się odpoczywać i relaksować się. Życie nie polega tylko i wyłącznie na pracy i pomnażaniu pieniędzy!
  • Gdy śni Ci się, że jesteś obwinięty dużą ilością bandaża – coś lub ktoś Cię blokuje i czujesz się skrępowany. Przestań na siłę przypodobywać się innym i bądź sobą – to zawsze sprawdza się najlepiej!
  • Gdy widzisz kogoś kto jest cały zabandażowany – coś pójdzie nie tak w Twoim życiu sercowym. Mogą mieć na to wpływ osoby trzecie, a także jakieś intrygi. Bądź czujny!
  • Kiedy widzisz bandaże brudne od krwi – w niedalekiej przyszłości czekają Cię jakieś problemy rodzinne. Może mieć miejsce poważna kłótnia z Twoim udziałem lub nawet z Twojego powodu. Nie bądź zbyt dumny by powiedzieć przepraszam i przyznać się do błędu!
  • Gdy śni Ci się, że ktoś zakłada Ci bandaż – jakaś sytuacja sprawi, że będziesz czuł się bardzo skrępowany i długo nie będziesz wiedzieć jak masz się zachować. Zaufaj swojej intuicji, ona najlepiej podpowie Ci co zrobić.
  • Jeśli śni Ci się, że sam zakładasz komuś bandaż – coś nie pójdzie po Twojej myśli w kwestiach zawodowych lub finansowych
  • Gdy śni Ci się, że zdejmujesz sobie bandaż – w końcu uśmiechnie się do Ciebie szczęście. To dobry moment na inwestycje, a nawet na gry losowe. Wykorzystaj to!
  • Kiedy śni Ci się, że ktoś rzuca w Ciebie bandażem – czeka Cię smutek lub jakiś zawód. Najprawdopodobniej będzie się on wiązał z osobą którą kochasz lub darzysz przyjaźnią.
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments