Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Bankiet - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik bankiet

Coś tak przyjemnego jak bankiet, może niestety we śnie być złym znakiem. Jesteś jednak silnym człowiekiem, który jest w stanie uporać się ze wszystkimi problemami. Dodatkowo masz na około siebie ludzi, na których możesz liczyć w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Pamiętaj o tym, że nasz charakter kształtują właśnie trudne chwile!

Zobacz podobne znaczenia snów związane z bankietem:

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu bankiet

  • Gdy śni Ci się, że widzisz duży bankiet, a jesteś w związku – czeka Was jakiś poważny kryzys, fala kłótni, niedomówień i wzajemnych pretensji. Nie bądź zbyt dumny i pójdź na kompromis. Przecież Wasza relacja jest tego warta!
  • Kiedy śni Ci się duży bankiet, a jesteś singlem – niedługo poznasz kogoś kto całkowicie Cię oczaruje. Będzie to jednak chwilowe i szybko zauważysz, że niestety nie pasujecie do siebie
  • Gdy we śnie organizujesz bankiet – nie jest to najlepszy znak. Może oznaczać, że czekają Cię dość poważne problemy finansowe lub rodzinne. Na szczęście dobra passa powróci równie nagle jak zniknęła
  • Jeśli śni Ci się, że bierzesz udział w bankiecie – niedługo czekają Cię jakieś przejściowe problemy zdrowotne. Będziesz narzekać na ból fizyczny, który jednak na szczęście nie będzie wiązał się z żadnym poważnym urazem i przejdzie równie niespodziewanie jak się pojawił.
  • Gdy śnisz, że szykujesz się na bankiet – wkrótce otrzymasz od kogoś bliskiego zaproszenie na jakieś zaskakujące wydarzenie. Nie zastanawiaj się ani chwili nad jego przyjęciem, ponieważ będzie to dla Ciebie bardzo miłe i niezapomniane przeżycie!
  • Kiedy śnisz, że wychodzisz z bankietu – nie jest to najlepszy omen. Najprawdopodobniej niedługo otrzymasz jakieś złe wiadomości, które wywrą spory wpływ na Twoje dalsze życie.
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments