Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Bluźnierstwo - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik bluźnierstwo

Bluźnierstwo to nic innego jak krytykowanie w sposób pisemny lub słownie, a nawet obrażanie czegoś, co dla ludzi wierzących uznawane jest za święte. Najczęściej jest to negatywne mówienie o Bogu, który jest bardzo ważną postacią dla katolików. Już w prawie Mojżeszowym, nadanym przez Boga, stanowiło ono poważne przestępstwo w prawie Bożym. Co obecnie, tak negatywne zachowanie pojawiające się we śnie, będzie zatem oznaczać dla nas.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu bluźnierstwo

  • Jeśli jesteś świadkiem bluźnierstwa lub bluźnierstw – oznacza to, że powinieneś się zastanowić nad tym, komu ufasz i czy wszyscy twoi przyjaciele zasługują na to miano. Sen o bluźnierstwie wskazuje, że nie wszyscy z nich są szczerzy, część z nich ma swoje ukryte intencje i jest fałszywa, dlatego mogą ci chcieć zaszkodzić. Sen należy traktować jako motywację, by przyjrzeć się komu tak naprawdę powierzamy swoje tajemnice.
  • Jeżeli sam mówisz bluźnierstwa – taki sen stanowi ostrzeżenie dla siebie samego. Powinieneś się zastanowić, czy nie wypowiadasz pewnych słów zbyt pochopnie, czy nie działasz bez wcześniejszego zastanowienia. Niekiedy spontaniczność bywa zgubna i może być powodem negatywnych dla ciebie konsekwencji.
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments