Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Fabryka - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik fabryka

Fabryka jest miejscem, gdzie produkuje się coś na dużą skalę. Jeśli pojawia się ona w Twoim śnie, może to oznaczać, że zauważyłeś iż czegoś jest w Twoim życiu zbyt dużo i chcesz przywrócić dawną równowagę. Fabryka to jednak też symbol monotonii, powtarzalności i rutyny. Być może potrzebujesz wakacji lub szalonej imprezy w gronie przyjaciół. Zrób sobie przerwę od szarej rzeczywistości, a od razu poczujesz się lepiej!

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu fabryka

  • Gdy we śnie widzisz fabrykę – czujesz przesyt związany z pracą i obowiązkami. Musisz odpocząć, znaleźć sobie jakieś hobby i częściej się nagradzać. Spróbuj, a z pewnością odżyjesz!
  • Kiedy śni Ci się czynna, pracująca fabryka – w głębi serca jesteś szczęśliwy i wdzięczny za to co otrzymałeś od losu. Nie potrzebujesz więcej zatem nie zmuszaj się do niczego. Życie jest w Twoich rękach i tylko od Ciebie zależy jak zechcesz je wykorzystać!
  • Kiedy śni Ci się nieczynna, zamknięta fabryka – oznacza to, że ostatnio gorzej Ci się wiedzie. Chciałbyś od życia więcej ale boisz się wyciągnąć po to rękę. Skąd ten lęk? Przecież jesteś osobą silną, inteligentną i zaradną. Spróbuj, a zobaczysz, że wszystko pójdzie po Twojej myśli!
  • Jeśli we śnie widzisz pracowników fabryki – jesteś osobą towarzyską i świetnie przystosowujesz się do wszystkiego co nowe. Ludzie bardzo cenią Twoją szczerość i naturalność, nie zmieniaj się!
  • Gdy śni Ci się, że sam jesteś pracownikiem fabryki – lubisz gdy inni Ci doradzają i wolisz pracować w zespole niż samodzielnie. Być może wynika to ze zbyt małej wiary w siebie. Skąd się ona wzięła? Zastanów się nad tym ponieważ możesz przez to sam pozbawić się wielu pięknych chwil i ciekawych doznań
  • Kiedy we śnie jesteś właścicielem fabryki – w ciągu najbliższych kilku dni nie finalizuj żadnych dużych inwestycji ani nie kupuj niczego bardzo drogiego ponieważ możesz więcej stracić niż zyskać
  • Gdy śni Ci się wysoki komin fabryki – masz kilka niespełnionych fantazji seksualnych, które w Tobie siedzą i długo nie dadzą o sobie zapomnieć
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments