Dzisiaj mamy: środa, 17 sie 2022
Sennik Faraon - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik faraon

Faraon jest symbolem osoby, która ma potężną władze i wpływy. W niedługim czasie będziesz mieć okazje do spotkania z tą osobą. Wszystko jednak będzie zależeć od twojej postawy. Jeśli sen w twoich odczuciach był pozytywny, nadchodzące zmiany będą dobre, a ty poczujesz się szczęśliwy i spełniony. Kiedy jednak odczucia, które towarzyszyły ci we śnie były nieprzyjemne, a ty odczuwałeś strach spodziewać się możesz negatywnych emocji również w prawdziwym życiu. Czekają cię nieszczęścia i nieprzyjemności, które mocno się na tobie odbiją.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z faraonem:

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu faraon

  • Jeśli we śnie widziałeś grobowiec faraona – nie jest to dobry widok. Wiążą się z nim kłopoty, spory, kłótnie i niebezpieczeństwa. Będą one dotykać zarówno ciebie, jak i twoich bliskich, przyjaciół i rodzinę. Będziesz musiał stanąć z nimi do walki, aby ponownie w twoim życiu zagościł porządek, harmonia i spokój.
  • Jeśli we śnie widziałeś faraona – czeka cię sporo przygód w prawdziwym życiu. Sen wskazuje na obronę własnych wartości i przekonań, do której będziesz zmuszony poprzez konflikty w jakie wejdziesz z innymi ludźmi.
  • Kiedy śnisz o byciu faraonem – to dobry znak. Bycie faraonem we śnie jest symbolem wygranej. Czekają cię spore sukcesy, awanse i nadchodzące radosne wydarzenia w prawdziwym życiu.
  • Kiedy śnisz o złym faraonie – zbyt mocno przecenisz swoje możliwości. Twoim zdaniem stać cię na wiele, co jest prawd, jednak zbyt duża ilość i natłok obowiązków sprawią, że zaczniesz się gubić. Twoje działanie będzie niedokładne i pochopne.
  • Jeśli we śnie zginąłeś z rąk faraona – w najbliższym czasie powinieneś unikać kłótni z bliskimi oraz swoim pracodawcą. Skup się na swoich zadaniach, bądź precyzyjny i dokładny, a uda ci się wyjść cało z ciężkich chwil.
  • Jeśli we śnie składałeś hołd faraonowi – spotkasz się z kimś wysoko postawionym. Postaraj się wypaść dobrze podczas spotkania i rozmowy. Jest to bardzo wpływowa osoba, które może zmienić twoje życie zarówno w dobry, jak i zły sposób.
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments