Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Farma - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik farma

Farma w symbolice sennej oznacza chęć powrócenia do natury, a także potrzebę wsłuchania się w samego siebie. Może do tej pory żyłeś za szybko, zbyt intensywnie oraz w ciągłym stresie i teraz chciałbyś nieco odsapnąć. Pamiętaj, że sam kierujesz swoim życiem i tak naprawdę możesz wszystko! Jeśli masz dość pędu, zatrzymaj się i zdystansuj od tego czego wymagają od Ciebie inni.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu farma

  • Jeśli śni Ci się zadbana, piękna farma – niebawem przeżyjesz jakąś romantyczną przygodę. Ciary na całym ciele i dreszczyk emocji – gwarantowane!
  • Kiedy śni Ci się brzydka, zaniedbana farma – ostatnio zdarza Ci się dość ostro oceniać otaczających Cię ludzi. Zastanów się jednak czy Ty sam nie popełniasz tych samych błędów, które wytykasz innym
  • Jeśli we śnie mieszkasz na farmie – masz jakiś talent, którego nie udało Ci się jeszcze odkryć. Nie martw się jednak, ponieważ już niedługo się to stanie. Co prawda całkiem przypadkiem, jednak od razu poczujesz, że to jest właśnie to!
  • Gdy we śnie pracujesz na farmie – czujesz się spełniony, kochany i bezpieczny. Wiesz, że możesz liczyć na swoich bliskich, a oni wiedzą, że mają oparcie w Tobie. Niejedna osoba może Ci pozazdrościć!
  • Jeśli we śnie widzisz innych pracujących na farmie – gwiazdy podpowiadają, że wkroczyłeś na złą drogę, która przyniesie Ci więcej strat niż pożytku. Zawróć z niej jak najszybciej!
  • Gdy śni Ci się, że otrzymujesz farmę – czeka Cię jakiś porządny zastrzyk gotówki. Otworzy to przed Tobą nowe perspektywy i zdecydowanie poprawi Ci samopoczucie!
  • Kiedy we śnie kupujesz farmę – niebawem coś sprawi, że bardzo zyskasz w oczach innych ludzi. Będą wprost do Ciebie lgnęli, nie ufaj jednak wszystkim. Niektórzy bowiem mają w tym swój interes!
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments