Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Fast food - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik fast food

Fast food pojawiający się we śnie najczęściej symbolizuje jakąś pokusę, której jesteśmy poddani na jawie. Z jednej strony nie chcemy czegoś zrobić, z drugiej natomiast ciągnie nas do tego jakaś nadludzka siła. Czasem ulegamy, innym razem pozostajemy stanowczy w swoich postanowieniach. Taka właśnie jest nasza natura i chyba nic tego już nie zmieni.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z fast foodem:

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu fast food

  • Jeśli we śnie widzisz fast food – niebawem czeka Cię dobra zabawa, podczas której troszkę zgrzeszysz. Nie przejmuj się tym jednak, w końcu wszystko jest dla ludzi i od czasu do czasu można pozwolić sobie na nieco szaleństwa!
  • Kiedy we śnie kupujesz jakiś fast food – niedługo staniesz przed jakimś ważnym wyborem. Pamiętaj by nie działać pod wpływem impulsu i porządnie przemyśl to, co chcesz zrobić. Pośpiech nie będzie tu bowiem Twoim sprzymierzeńcem
  • Gdy śni Ci się, że jesz jakiś fast food – w najbliższym czasie czeka Cię pokusa, której szybko ulegniesz. Sprawi Ci ona jednak tyle przyjemności, że nie będziesz tego w ogóle żałować!
  • Kiedy śni Ci się, że zatrułeś się fast foodem – na jawie też będziesz mierzył się niebawem z jakimiś drobnymi problemami zdrowotnymi. Uważaj więc na to, co jesz i nie narażaj się na przemarznięcie!
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments