Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Fotograf - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik fotograf

Aparat fotograficzny pojawiający się w naszych snach zachęca nas do zostawienia za sobą przeszłości. Zamknięcie drzwi i rozpoczęcie nowego rozdziału stanowi ulgę i pozwoli uciec od nieprzyjemnych zdarzeń, wyjść z hamujących nas sytuacji.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu fotograf

  • Gdy w naszych snach trzymamy aparat fotograficzny – to znak, że na naszej drodze może pojawić się oszust. Powinniśmy zachować ostrożność i być wyjątkowo czujni, by nie dać się skrzywdzić.
  • Gdy jesteś kobietą i w swoich snach robisz zdjęcie – to znak, że bliska ci osoba może cię rozczarować i zniechęcić do siebie. W przypadku, gdy w śnie pojawi się wyciągnięta dłoń, nie warto jej odrzucać, jest ona zwiastunem zgody i wspólnej, dobrej zabawy.
  • Gdy jesteś mężczyzną i w swoim śnie robisz zdjęcie – to musisz być ostrożny i z dystansem podchodzić do nowych znajomości. Nie ufaj zbyt szybko, nie wiadomo kto i kiedy może chcieć cię wykorzystać.
  • Kiedy przyśni nam się, że sami robimy sobie zdjęcie – komunikat jest jasny – nie wykorzystujemy swojego potencjału w całości. Powinniśmy wytrwale dążyć do celu i nie zniechęcać się przeciwnościami.
  • Jeżeli w swoim śnie występujesz jako fotograf – jesteś postrzegany jako osoba o zdecydowanie większej urodzie niż w rzeczywistości.
  • Gdy oczom twojej wyobraźni we śnie ukaże się fotograf robiący zdjęcie – to czeka cię miła interakcja z jakąś osobą. Być może poznasz kogoś wyjątkowego. Czekają cię zmiany na lepsze.
  • Jeśli podczas snu jesteś klientem u fotografa – to będziesz osobą, która przyczyni się do osiągnięcia czyjegoś szczęścia.
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments