Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Galop - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik galop

Galop pojawiający się we śnie najczęściej symbolizuje przyspieszenie tempa życia lub nagłe, niezapowiedziane zwroty wydarzeń. Najczęściej okazują się one pozytywne dla śniącego i łączą się z osobistym rozwojem, pracą lub spełnianiem marzeń.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z galopem:

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu galop

  • Jeśli śni Ci się, że galopujesz na koniu – jest to zapowiedź niesamowitych przeżyć seksualnych lub ogólnego powodzenia w sferze finansów i pracy
  • Kiedy we śnie galopujesz na czarnym koniu – ostatnio jesteś mało zmotywowany i rządzi Tobą lenistwo oraz brak energii. Postaraj się to zmienić, ponieważ taki stan nie działa na Ciebie najlepiej. Postaw na nowy sport, może być bowiem tak, że stanie się on Twoją dożywotnią pasją!
  • Kiedy we śnie galopujesz na białym koniu – chcesz się rozwijać i stale poszerzać swoje horyzonty. Tak trzymaj – ludzie z pasją są najciekawsi i osiągają w życiu najwięcej!
  • Gdy we śnie spadasz z galopującego konia – zwróć większą uwagę na swoją kondycję, dietę i stan zdrowia. Ostatnio bowiem nieco się zaniedbujesz, co powinieneś jak najszybciej zmienić!
  • Kiedy we śnie widzisz galopującego konia – bądź dobrej myśli, ponieważ wszystko pójdzie po Twojej myśli
  • Gdy widzisz konia galopującego po niebezpiecznie drodze – w najbliższym czasie działaj rozważnie i nie spiesz się. Może Ci bowiem grozić jakieś niebezpieczeństwo lub pech
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments