Dzisiaj mamy: środa, 17 sie 2022
Sennik Hokej - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik hokej

Hokej najczęściej kojarzy nam się z zawziętością, rywalizacją, męstwem, siłą oraz determinacją. Jeśli więc sport ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że chciałbyś być człowiekiem bardziej walecznym i takim, który nie boi się iść do przodu mimo przeszkód.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z hokejem:

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu hokej

  • Jeśli we śnie widzisz grę w hokeja – czasem zabawa i przyjemności wydają się być dla Ciebie ważniejsze niż obowiązki. Niebawem jednak zdarzy się coś, co postawi Cię na ziemi i odsłoni priorytety
  • Gdy we śnie oglądasz ważny mecz hokeja – ktoś niebawem zwinie Ci sprzed nosa coś, o czym bardzo długo marzyłeś. Jeśli jednak będziesz działał szybciej i z większą pewnością siebie, może uda Ci się tego uniknąć
  • Jeśli we śnie uczysz się grać w hokeja – niebawem odkryjesz talent, o którym wcześniej nie miałeś pojęcia. Pamiętaj by w niego zainwestować, ponieważ przyniesie Ci on wiele dobrego!
  • Kiedy śni Ci się, że grasz w hokeja – życie z dnia na dzień jest dobre tylko na chwilę. Zastanów się co zrobisz gdy nagle los spłata Ci jakiegoś figla?
  • Jeśli śni Ci się człowiek ubrany w strój do hokeja – musisz zacząć więcej myśleć o swojej przyszłości oraz o tym jak ją zabezpieczyć, ponieważ w przeciwnym razie możesz doświadczyć ogromnej tragedii!
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments