Dzisiaj mamy: środa, 17 sie 2022
Sennik Informatyk - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik informatyk

Informatyk najczęściej kojarzy nam się z osobą bardzo inteligentną, ale jednocześnie mającą problemy z kontaktami interpersonalnymi. Jest to oczywiście stereotyp jednak właśnie za pomocą takich prostych skojarzeń kształtujemy nasze senne wyobrażenia. Jeśli więc osoba związana z komputerami i Internetem pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że zdajesz sobie sprawę z tego, że miewasz problemy z tym, by dogadać się z ludźmi.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu informatyk

  • Jeśli we śnie widzisz informatyka – przed Tobą niełatwe i pracochłonne zadanie, które jednak bardzo opłaci się dokładnie wykonać. Profity, które przyniesie, będą sporo wyższe od tych, o których myślałeś!
  • Gdy śni Ci się, że jesteś informatykiem – przed Tobą niesamowita podróż, która wiele Cię nauczy o świecie, ludziach oraz samym sobie
  • Kiedy we śnie rozmawiasz z informatykiem – wewnętrznie czujesz, że tryb Twojego życia musi się zmienić
  • Gdy we śnie kłócisz się z informatykiem – uważaj na wszelkie podejrzane propozycje. Jedna z nich może bowiem sprowadzić na Ciebie niemałe kłopoty!
  • Kiedy śni Ci się, że prosisz informatyka o pomoc – pamiętaj, że nikt nie jest idealny, a ocenianie kogoś po pięciu sekundach świadczy tylko o osobie oceniającej
  • Jeśli śni Ci się, że zakochujesz się w informatyku – czasem zbytnio zastanawiasz się nad tym, czy coś Ci się opłaca czy też nie. Nie kalkuluj wszystkiego, bo życie nie na tym polega!
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments