Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Instrukcja - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik instrukcja

Instrukcja najczęściej kojarzy się z czymś, co ma nam pomóc w zrozumieniu działania oraz budowy czegoś. Jeśli więc pojawia się ona w Twoim śnie, może to oznaczać, że potrzebujesz wsparcia i porady ponieważ wewnętrznie czujesz, że sam nie dasz sobie z czymś rady. Śmiało, przecież nikt nie zna się na wszystkim!

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu instrukcja

  • Jeśli śni Ci się, że widzisz jakąś instrukcję – lubisz działać zespołowo i nie masz problemu z dogadaniem się z innymi. Tak trzymaj, lubiani ludzie zawsze mają wspanialsze życie!
  • Kiedy we śnie czytasz instrukcję i ją rozumiesz – oznacza to, że niebawem pokonasz jakieś trudności, które ostatnio narosły wokół pracy lub Twoich finansów
  • Jeśli we śnie czytasz instrukcję, ale jej nie rozumiesz – przed Tobą jakieś kłopoty związane z pracą lub finansami. Nie działaj zbyt pochopnie, a w razie potrzeby poproś kogoś zaufanego o pomoc!
  • Kiedy we śnie drzesz instrukcję – masz dość tego, że ktoś Tobą steruje i ciągle mówi Ci co masz robić. Weź więc życie w swoje ręce i zdobądź się na sprzeciw!
  • Gdy śni Ci się, że wydajesz komuś jakieś instrukcje – ktoś z Twoich bliskich niebawem będzie Cię potrzebował, choć nie powie o tym głośno. Bądź więc czujny!
  • Kiedy śni Ci się, że ktoś wydaje Ci jakieś instrukcje – niebawem zostaniesz wykiwany i stracisz coś, na czymś Ci bardzo zależało. Jeśli chcesz tego uniknąć, bądź bardziej ostrożny i nie ufaj wszystkim, którzy pojawiają się na Twojej drodze
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments