Dzisiaj mamy: poniedziałek, 16 maj 2022
Sennik List - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik list

List we śnie, będzie symbolem przepływu informacji z naszej podświadomości do świadomości. List może symbolizować samopoznanie i zrozumienie samego siebie. W snach są głównie odbierane jako wieści, że w naszym życiu nadjedzie coś dobrego, bądź ostrzeżenia przed złymi chwilami.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z listem:

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu list

  • Jeśli we śnie piszemy list – może symbolizować to chęć do podjęcia jakiś nowych działań. Drugim znaczeniem, może być fakt, że ktoś za nami tęskni, może powinniśmy odnowić stare kontakty.
  • Jeśli we śnie czytasz list – to dobry znak, wkrótce odnajdziesz nowe zajęcie, które sprawi, że twoje nudne wieczory odejdą w zapomnienie.
  • Kiedy we śnie wysyłasz list – ktoś pragnie porozmawiać z tobą, bardzo możliwe, że twoi bliscy maja jakiś problem. Jednak nie są w stanie, bądź nie wiedzą jak cię o tym poinformować.
  • Kiedy śnimy o liście miłosnym – list miłosny wcale nie musi mieć wiele wspólnego z miłością. Prawdopodobnie, czeka cię dobra oferta z której skorzystasz.
  • Jeśli śnimy o liście od zmarłej osoby – coś złego wydarzy się w twoim życiu. Taki list ma być przestrogą i daniem ci więcej czasu, abyś mógł temu zaradzić.
  • Jeśli we śnie palimy list – spalenie listów jest symbolem wkroczenia w nowy etap naszego życia. Pogodziliśmy się z tym co minęło i jesteśmy gotowi na kolejny krok!
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments