Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Mechanik - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik mechanik

Bez niego niemożliwy byłby niejeden urlop. Doskonale zna każdy element samochodu i wie, co należy zrobić, w przypadku jego uszkodzenia. Potrafi zachować zimną krew i nie boi się smarów i olejów. Mechanik to osoba, bez której ciężko byłoby dbać o nasze auta i która zapewnia nas o bezpieczeństwie jazdy. Jakie kryje on znaczenie pojawiając się w naszych snach? Dość często wskazuje na silną potrzebę otrzymania aprobaty ze strony bliskich nam osób, która dotyczyć może różnych dziedzin życia.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu mechanik

  • Jeśli we śnie ujrzymy mechanika – w naszej pamięci wciąż zachowane są przykre wspomnienia i raniące czyny naszych bliskich. By zaznać spokoju duszy musimy pogodzić się z przeszłością i dać im szansę na poprawę. Jedynie przebaczenie pozwoli nam wyrwać się z letargu i z nowymi siłami podejmować kolejne wyzwania.
  • Gdy w naszych snach zobaczymy mechanika w pracy – oznacza to, że nasz poziom aspiracji jest zbyt wysoki. Powinniśmy mierzyć siły na zamiary i każde zadanie dostosowywać do własnych możliwości. W przeciwnym razie bardzo łatwo zniechęcić się do wykonywanej czynności.
  • Sen o rozmowie z mechanikiem – to wspaniały omen. Najbliższe dni obfitować będą w pozytywne wiadomości i mnóstwo uśmiechów. Nareszcie poczujemy się w swoim życiu spełnieni i prawdziwie szczęśliwi.
  • Śniąc, że jesteśmy mechanikami – otrzymujemy przestrogę przed wyręczaniem się innymi. Nasze obowiązki nie bez powodu zostały przydzielone akurat nam. Powinniśmy walczyć z lenistwem i odpowiedzialnie spełniać swoje powinności.
  • W przypadku, gdy we śnie ujrzymy pobrudzonego mechanika – monotonia życia codziennego powoli nas przytłacza. Czujemy, że stoimy w miejscu. Najwyższy czas postawić na rozwój i otworzyć się na nowe doświadczenia. Najważniejsze to zrobić pierwszy krok, który wymaga nie lada odwagi.
  • Sen o kłótni z mechanikiem – przynosi mało optymistyczne wieści. Niestety, przedsięwzięcie, nad którym pracujemy już dłuższy czas okaże się niewypałem. Towarzyszyć nam będzie poczucie beznadziejności i pustki. Ważne, by nie poddawać się łatwo i uczyć się na własnych błędach.
  • Jeśli w naszych snach weźmiemy ślub z mechanikiem – możemy być spokojni o nasze życie uczuciowe. Stworzymy zdrową, szczerą relację, która z biegiem czasu stanie się jedynie silniejsza.
  • Śniąc o niezadowoleniu z wykonanej przez mechanika pracy – musimy przygotować się na rozczarowanie i złość. Osoba z bliskiego nam otoczenia wywołają w nas niemałą irytację. Ważne by trzymać emocje na wodzy i ze spokojem poszukać wspólnego rozwiązania.
  • Gdy śnimy o naprawie swojego samochodu u mechanika – musimy przygotować się na nagłe uszczuplenie portfela. Nadchodzące dni przyniosą niespodziewane kłopoty, a co za tym idzie sporo wydatków.
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments