Dzisiaj mamy: poniedziałek, 16 maj 2022
Sennik Poduszka - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik poduszka

Odpoczynek jest bezcenny i ważne, by o nim pamiętać. Odpowiednia ilość snu przyczynia się do naszego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Ma również wpływ na wydajność podczas pracy. Z pewnością wiele elementów składa się na komfort naszego snu. Zarówno tych niematerialnych, jak czas snu, ilość stresu czy pozytywne i negatywne emocje towarzyszące nam podczas marzeń sennych, ale i tych stricte fizycznych, jak m.in. wygodny materac, czy dobrze dobrana poduszka. Co w sytuacji, gdy jeden z tych elementów pojawi się w naszym śnie? Czy wspomnianą poduszkę możemy łączyć z jakimś głębszym znaczeniem? Odpowiedź jest zdecydowanie twierdząca. Poduszka pojawiająca się w naszych snach symbolizuje bezgraniczne wsparcie jak i wskazuje na konieczność należnego odpoczynku. Jednocześnie oznacza potrzebę bezpieczeństwa i zwiastuje luksusy.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu poduszka

 • Jeśli we śnie siedzimy na poduszkach – w najbliższym czasie odnajdziemy prawdziwe szczęście. Los postawi nam na drodze tę jedyną osobę, którą otoczymy bezgraniczną miłością. Czeka nas dużo radości i bezpieczna przyszłość u boku ukochanego partnera.
 • Gdy w naszym śnie leżymy na poduszce – otaczamy się szczerymi i bezinteresownymi ludźmi. W najbliższych dniach znajdziemy się w trudnej sytuacji. Na szczęście będziemy mogli liczyć na ich wsparcie i pomoc.
 • Jeżeli śnimy o klękaniu na poduszkach – brak nam asertywności i niezależności. Zbyt często polegamy na opiniach innych osób dotyczących naszego życia. Najwyższy czas wziąć życie w swoje ręce i uwolnić się od czyjejś kontroli.
 • Śniąc o czyszczeniu poduszki szczotką – nasze ostatnie działania nie były do końca przemyślane. Być może podjęliśmy zbyt pochopne kroki kierując się emocjami. Zdecydowanie powinniśmy poddać nasze czyny dokładnej analizie i zacząć uczyć się na własnych błędach.
 • Gdy pojawiająca się w marzeniach sennych poduszka znika – jesteśmy zamknięci na opinie innych i bezkrytycznie patrzymy na własne działania. Powinniśmy otworzyć się na nowe rozwiązania i spojrzeć na sprawy z innej perspektywy, tylko w ten sposób możemy zrealizować swoje cele.
 • Jeśli śnimy o kupowaniu poduszki – ostatni czas był dla nas niezmiernie intensywny. Ilość obowiązków i stresu przytłacza nas i czujemy się zmęczeni. W takiej sytuacji konieczna będzie chwila relaksu najlepiej w towarzystwie bliskich nam osób.
 • W przypadku, gdy poduszka w naszych snach jest podarta – musimy przygotować się na liczne nieporozumienia i ciągnące się spory w życiu prywatnym. Poczujemy się nierozumiani i ignorowani. Najbliższy czas wystawi na próbę naszą cierpliwość i wytrwałość.
 • Jeśli we śnie dostaniemy poduszkę – niedługo uda nam się spłacić wszelkie długi i wreszcie poczujemy się wolni. Ciężka praca opłaci się, a towarzyszące nam napięcie opadnie.
 • Sen o jedwabnej poduszce – wskazuje nam na błędy w wyborze strategii działania. Zaślepieni chęcią osiągnięcia celu i ulegając presji czasu nie przebieraliśmy w środkach. Osiągnięty cel okaże się jednak niewarty tak drastycznych środków.
 • Śniąc o puchowej poduszce – możemy być spokojni. Wkrótce nasze starania i zaangażowanie zostaną wynagrodzone. Poczujemy się usatysfakcjonowani i doceniani.
 • Jeśli poduszki w naszych snach są szorstkie bądź wypełnione twardym materiałem – oznacza to, że brak nam pewności i samodzielności. Brak odwagi uniemożliwia nam odpowiedzialnie podejmowanie decyzji.
 • Jeżeli w naszych snach występuje wyjątkowo wygodna poduszka – czujemy się spełnieni i szczęśliwi. Umiemy cieszyć się każdą chwilą i stale rozwijamy zawodowo.
 • Śniąc, że obejmujemy poduszkę – czekają nas radosne, beztroskie dni. Jesteśmy bardzo otwarci i lubimy towarzystwo naszych bliskich. Cenimy sobie chwile rodzinne.
 • Bitwa na poduszki pojawiająca się w naszych marzeniach sennych – wskazuje na czekającą nas bezpodstawną kłótnię. Mimo, że powód będzie wręcz abstrakcyjny, wywoła ona mnóstwo negatywnych emocji i zaburzy relacje z bliskimi.
 • Sen o kolorowej poduszce – zapowiada, że w najbliższym czasie sprawimy bliskiej osobie przyjemność, obdarowując ją drobnym prezentem.
 • Jeśli poduszka w naszym śnie jest bawełniana – czeka nas czas pełen wypoczynku i miłych chwil wśród bliskich. Możliwe, że wkrótce udamy się na wyjazd lub wycieczkę.
 • Jeśli poduszka w naszym śnie jest syntetyczna – możemy spodziewać się miłego zaskoczenia w najbliższym czasie. Otrzymamy wiele pozytywnych informacji, które znacząco wpłyną na nasz nastrój.
, , , , , , , ,