Dzisiaj mamy: poniedziałek, 16 maj 2022
Sennik Pościel - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik pościel

Ważne, by była wykonana z przyjemnego, naturalnego materiału. Może być różnie zdobiona, barwiona lub wyszywana. Pościel często dobieramy również w ten sposób by wpasowywała się w styl naszego wnętrza i wyglądają estetycznie. Zdecydowanie stanowi ona istotny element wystroju jak i przyczynia się do komfortu naszego snu. Jakie znaczenie metaforyczne kryje w sobie pościel pojawiająca się w naszych snach? Może ona wskazywać na czekające nas sukcesy i zbliżający się spory majątek. Ponadto odzwierciedla wartości, którymi kierujemy się na co dzień w życiu oraz naszą samoocenę.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu pościel

 • Widząc pościel w naszych snach – jesteśmy zdystansowani i spokojni. Nigdy nie przyśpieszamy przebiegu spraw i pozwalamy sobie na chwile wytchnienia. Wyróżniamy się sumiennością i skrupulatnością, co zapewnia nam liczne powodzenia w sferze zawodowej.
 • Jeśli we śnie pojawi się pościel z lnu – możemy spodziewać się okazji do świętowania w najbliższych dniach. Oznacza ona również, że jesteśmy świadomi własnej wartości i pracujemy na wygodne, spokojne życie.
 • Śniąc o płóciennej pościeli – powinniśmy przygotować się na trudny czas, w którym znacząco podupadniemy na zdrowiu.
 • Widząc kogoś w pościeli w naszym śnie – wkrótce możemy spodziewać się miłej informacji. Niespodziewanie i bez większego wysiłku uda nam się zgromadzić spore sumy pieniędzy.
 • Jeśli śni nam się, że jesteśmy w czystej, bogatej pościeli – przed nami same szczęśliwe chwile wśród ukochanych osób. Ponadto w przyszłości nie będziemy musieli martwić się o kwestie finansowe.
 • Sen o przebywaniu w brudnej pościeli – zapowiada, że tym razem los nie będzie dla nas łaskawy. Będziemy musieli zmierzyć się z niemałymi kłopotami, które przyniosą nam same przykrości. Niestety, czekają nas również spore straty.
 • W przypadku, gdy pościel w naszym śnie jest gruba – wbrew pozorom będziemy musieli przygotować się na skromne, oszczędne życie. Nie stanie nam to jednak na przeszkodzie w osiągnięciu szczęścia.
 • Jeśli pościel w naszym śnie jest cienka – nasza przyszłość rysuje się bardzo optymistycznie. Szybko osiągniemy stabilizację i szczęście. Nie będzie nas opuszczał dobrobyt i dobra passa.
 • Kupując pościel w naszych snach – możemy spodziewać się wejścia w dorosłe życie z ukochaną osobą. Poczynimy kroki w kierunku samodzielności i zaczniemy pracować na wspólną przyszłość.
 • Piorąc pościel w naszych snach – powinniśmy pochylić się na sprawami, które od dłuższego czasu schodzą na drugi plan. Wciąż odkładając ich rozwiązanie w czasie jedynie komplikujemy ich przebieg i narażamy się na niepotrzebne trudności.
 • Jeśli śnimy o dziecięcej pościeli – zbyt dużo uwagi poświęcamy problemom innych osób. Takie podejście sprawia, że nie skupiamy się na własnych potrzebach i bagatelizujemy swój dobrostan psychiczny oraz fizyczny. Zdecydowanie powinniśmy zadbać o siebie.
 • Sen o czarnej pościeli – zwraca naszą uwagę na ostatnie działania, które nie były przez nas dobrze przemyślane. Pochopnie podjęte decyzje mogą narazić naszą relację z ukochaną osobą.
 • Jeśli śnimy o kolorowej pościeli – stale się rozwijamy i obserwujemy własne stany emocjonalne, dzięki czemu łatwiej nam panować nad nimi panować. Lepsze rozumienie samego siebie pozytywnie wpłynie na nasze relacje z drugą połówką.
 • Kiedy w naszym śnie pojawi się biała pościel – jesteśmy zmęczeni monotonią dnia codziennego. Szara rzeczywistość zaczyna nas przytłaczać i odbierać radość z życia. Potrzebujemy odpoczynku i chwilowego oderwania się od obowiązków. Ponadto możemy spodziewać się sukcesów finansowych oraz zawodowych.
, , , , , , , ,