Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Trening - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik trening

Trening najczęściej kojarzy nam z ogromnym zmęczeniem i ciężką pracą na siłowni. W rzeczywistości, nie jest to jednak prawda. Treningiem możemy nazwać każdą aktywność, która sprawia nam przyjemność, a jednocześnie wpływa na naszą kondycję i zdrowie psychiczne. Nie musi to być czas wylewania z siebie „siódmych potów”. Nawet niewielka aktywność pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, pozwala się wycisz, uporządkować myśli czy nawet wyładować swoją złość. Każda forma treningu/aktywności jest dla nas pożądana. Warto go włączyć do swego dnia, a już po krótkim czasie można zaobserwować pozytywne zmiany w życiu, dużo więcej energii, lepszą kondycję a nawet nastrój. Motyw treningu obecny we śnie posiada także własne, raczej pozytywne znaczenie, które jednak zależne jest od wielu okoliczności mu towarzyszących.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z treningiem:

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu trening

  • Jeżeli śnisz o treningu – sen ten zapowiada, że wkrótce poznasz kogoś nowego, kto szybko może stać się twoim przyjacielem. Być może stanie się to właśnie na siłowni. Bądź otwarty na nowe znajomości, ponieważ niektóre z nich mogą się okazać naprawdę owocne.
  • Gdy we śnie trenujesz samodzielnie, tylko dla swoich potrzeb – oznacza to, że bardzo ważne jest dla ciebie zdrowia oraz kondycja. Dlatego zawsze starasz się choć chwilę znaleźć czas na trening lub jakąkolwiek inną aktywność.
  • Jeśli we śnie trenujesz zawodowo/ przygotowujesz się do zawodów – sen ten zapowiada, że poznasz osobę, która podziela twoje pasje i zainteresowania. Szybko stanie ci się bliska i zaczniecie spędzać wiele czasu wspólnie.
  • Kiedy we śnie trenujesz/przygotowujesz się do Olimpiady – sen stanowi napomnienie, że być może zbyt wysoko ustawiłeś sobie poprzeczkę i niektóre rzeczy mogą być nie do osiągnięcia. Zweryfikuj swoje cele i spróbuj wybrać na początku takie, które będą w zasięgu twoich możliwości.
  • Jeżeli we śnie jesteś na siłowni – sen stanowi zapowiedź pozytywnych zmian w twoim życiu. Nie poddawaj, wkrótce zauważysz efekty swoich działań, które utwierdzą cię w przekonaniu, że warto było ciężko pracować. Osiągniesz niebywały sukces!
  • Gdy we śnie trenujesz zgodnie z planem treningowym ułożonym przez trenera – sen sygnalizuje że powinieneś bardziej skupiać się na potrzebach swojego organizmu. Taki sen jednoznacznie wskazuje, że twoje ciało potrzebuje jakiekolwiek aktywności, jednak ty to lekceważysz. Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze i nie możesz go zaniedbywać.
  • Kiedy we śnie widzisz jak ktoś ćwiczy – oznacza to, że w twoim otoczeniu są osoby, które nie wiedzą co robić i potrzebują pomocy. Być może to ty powinieneś być tą osobą, która stanie się dla nich przykładem/ osobą do naśladowania.
  • Jeśli we śnie jesteś na profesjonalnym treningu – sen ten stanowi ostateczne napomnienie, że to najwyższy czas by zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Zbyt długo odwlekałeś podjęcie jakiejkolwiek aktywności, przez co zacząłeś odczuwać tego negatywne skutki.
, , , , , , ,