Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Wygrana - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik wygrana

To właśnie nasze sukcesy napędzają nas do działania i sprawiają, że mamy poczucie, że wkładany wysiłek i zaangażowanie mają sens. Poświęcony czas i intensywna praca nie zawsze stanowi gwarancję sukcesów, ale gdy już zasmakujemy zwycięstwa, niełatwo odciągnąć nas od podejmowania nowych przedsięwzięć i dążenia do samorozwoju. Niezapomniane uczucie dumy i radości może okazać się uzależniające, a nowe doświadczenia niesamowicie ciekawe i wartościowe. Dla takich chwil warto angażować się w nowe projekty czy podejmować ryzyko. Co więc oznacza sen o wygranej? Oczywiście zwiastuje zbliżający się sukces, ale również ukazuje niedocenione zdolności, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu wygrana

 • Jeśli we śnie wygraliśmy z jakąś osobą – w końcu skupimy się na sobie. Do tej pory dużo zaangażowania poświęcaliśmy osobom z naszego otoczenia i nie znajdywaliśmy czasu na samodoskonalenie. Najwyższy czas zadbać o swoje samopoczucie i zacząć realizować własne marzenia.
 • Sen o wygranej w zawodach – sprawi, że wkrótce zaczniemy zwracać uwagę na szczegóły, które wcześniej bagatelizowaliśmy. Jak się wkrótce okaże stanowią one źródło radości i satysfakcji. Nauczymy się cieszyć z drobiazgów.
 • Śniąc o wygranej pieniężnej – niedługo odzyskamy dawno już zatraconą pewność siebie. Dzięki życzliwej, bratniej duszy uda nam się wreszcie spojrzeć na siebie z innej perspektywy i docenić własne zdolności.
 • Jeśli w naszym śnie pojawi się wygrana na loterii – wysiłki, które wkładamy w nowe przedsięwzięcia niestety okażą się nieskuteczne. Najprawdopodobniej obraliśmy złą strategię działania. Będziemy musieli pogodzić się z dotkliwą porażką. Zabraknie również satysfakcji płynącej z życia rodzinnego.
 • Sen o wygranej bitwie – stanowi przestrogę co do naszych wysokich ambicji. Powinniśmy pamiętać, że życie jest nieprzewidywalne i nie możemy kontrolować każdego jego aspektu. Należy zacząć zwalczać perfekcjonizm i zmierzyć się z szarą rzeczywistością.
 • W przypadku, gdy przyśni nam się wygrana w teleturnieju – na naszej drodze pojawią się sympatyczne, otwarte osoby. Rozpoczniemy stabilne, trwałe relacje na lata i będziemy mogli liczyć na wsparcie ze strony nowych przyjaciół.
 • Jeśli w naszych snach uda nam się wygrać z nałogiem – jesteśmy sumienni i zdeterminowani. Ponadto nie możemy odmówić sobie konsekwencji w działaniu. Mamy w sobie ogromne pokłady siły, co przekłada się na spore, życiowe sukcesy. Nie możemy poddać się emocjom, bo bardzo łatwo o zaprzepaszczenie tego, co udało nam się zbudować przez lata pracy.
 • Sen o wygranej z nadwagą – stanowi potwierdzenie naszej lojalności i rozsądku. Mimo zbliżającej się pokusy, nie poddajemy się impulsom i ściśle trzymamy się wyznaczonych wartości. Dzięki temu unikniemy rozczarowania i przykrości.
 • Jeśli w naszym śnie pojawi się drobna wygrana – to znak, że niedługo uda nam się zwalczyć przeciwności losu i nie zakłócą one naszego wewnętrznego spokoju.
 • Śniąc o wygranej o dużej wartości – niestety ściągniemy na siebie pasmo nieszczęść. Czeka nas konfrontacja z nieprzyjemnymi doświadczeniami i sporo przykrości.
 • W przypadku, gdy śnimy o dzieleniu się wygraną z innymi – czekają nas dni pełne radości i beztroski. Wreszcie zaznamy prawdziwego szczęścia i nic nie stanie nam na drodze do satysfakcjonującego życia.
 • Sen o czyjejś wygranej – odnosi się do naszych skłonności do zazdrości. Powinniśmy wystrzegać się tego uczucia i starać się cieszyć z sukcesów bliskich nam osób.
, , , , , , , ,