Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Życzenia - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik życzenia

Z pewnością każdy z nas nieraz zastanawiał się, czy te sukcesy, które udało nam się w życiu osiągnąć to właśnie zasługa zdmuchiwanych podczas urodzin świeczek czy może wiara bliskich nam osób w nasze możliwości? Być może to po prostu ciężka praca i zaangażowanie jakie poświęciliśmy, by zdobyć upragniony cel. Jedno jest pewne, składając lub otrzymując życzenia, czy to z okazji świąt, czy urodzin czy innych ważnych w naszym życiu wydarzeń mamy szczere, dobre intencje i dajemy lub otrzymujemy dowód życzliwości. Czego możemy się spodziewać śniąc o przeróżnych formach życzeń? Czeka na nas wiele interpretacji.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu życzenia

  • W przypadku, gdy w naszym śnie składamy komuś życzenia – wkrótce nadejdzie idealna chwila na zmierzenie się z konsekwencjami własnych działań i otrzymamy od losu szansę naprawy popełnionych błędów.
  • Jeśli we śnie to my otrzymamy życzenia – powinniśmy przygotować się na niemałe zmiany w naszym życiu. Poczujemy się od razu lepiej przez powiew świeżości i być może uda nam się odkryć umiejętności, o których dotąd nie mieliśmy pojęcia.
  • Sen o wysyłaniu życzeń innym – oznacza, że wkrótce nawiążemy nowe znajomości. Okażą się one owocne i wartościowe. Być może niektóre z nich przerodzą się w prawdziwą przyjaźń na lata.
  • Śniąc o nieszczerych życzeniach – skrywamy w sobie marzenia i plany, których nie chcemy pokazać światu. Te fałszywe życzenia stanowią zwierciadło naszego wnętrza. Tylko pod ich obecnością ujawniają się nasze prawdziwe uczucia.
  • Pisząc życzenia we śnie – możemy być spokojni o swoją przyszłość. Już niedługo los się do nas uśmiechnie i będziemy mogli cieszyć się licznymi powodzeniami.
  • Spełniając życzenia w naszych snach – zbliżają się czasy pełne radości i humoru. Wkrótce nareszcie poznamy nowe, ciekawe osoby, które okażą się zarówno naszym wsparciem jak i inspiracją.
  • Jeśli we śnie mamy życzenia – bardzo prawdopodobne jest, że wkrótce będziemy zmuszeni zmierzyć się z niezadowoleniem na polu zawodowym. Ponadto dość mocno będzie doskwierał nam brak satysfakcji z wykonywanej pracy.
, , , , , , , ,