Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Zaproszenie - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik zaproszenie

Otrzymując zaproszenie, niezależnie od tego, czy jest to ważna uroczystość czy zwyczajne spotkanie ze znajomymi, czujemy się ważni. Wiemy, że ktoś liczy na naszą obecność, jesteśmy mile widziani i lubiani w towarzystwie. Oczywiste jest, że zaproszenie świadczy o dobrych relacjach z bliskimi. Gdy otrzymujemy je w naszym śnie zwiastuje to zarówno silną potrzebę kontaktów z innymi jak i nieuzasadniony lęk przed spędzaniem czasu w większym gronie. Być może jesteśmy zbyt zamknięci na nowe doświadczenia i relacje. Najwyższy czas wyjść ze swojej strefy komfortu i zmierzyć się z ryzykiem.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu zaproszenie

 • Kiedy przyśni nam się, że otrzymaliśmy zaproszenie – brakuje nam zmian w życiu. Jesteśmy zmęczeni monotonią i stałymi obowiązkami. Powinniśmy odważnie podjąć nowe wyzwania.
 • Jeśli w naszych snach rozsyłamy zaproszenia – w najbliższym czasie przeżyjemy ważne dla nas wydarzenie. Okazji do świętowania będzie niemało. Spędzimy radosny czas w gronie przyjaciół i rodziny.
 • Gdy we śnie zapraszamy kogoś osobiście na jakieś wydarzenie – nadchodzące wydarzenia mają dla nas ogromną wartość i będziemy zabiegać o to, by wszystko poszło zgodnie z planem. Niestety możemy spodziewać się negatywnych wieści.
 • Kiedy w naszych snach piszemy zaproszenia – wkrótce nasze relacje z przyjaciółmi polepszą się. Ponadto nawiążemy sporo nowych znajomości, które okażą się wartościowe i szczere.
 • Jeśli we śnie zapraszamy kogoś na nasz ślub – możemy spodziewać się powodzenia w sprawach finansowych i życiu osobistym. Podjęte ryzyko będzie warte efektu, a ciężka praca opłaci się. Wkrótce napotkamy zdarzenie, w którym uniesiemy się honorem.
 • Gdy w marzeniach sennych otrzymamy zaproszenie na czyjś ślub – czeka nas sporo niespodzianek. Nadchodzący czas obfity będzie w zdarzenia, które wcześniej nawet nie przeszły nam przez myśl.
 • Jeśli śniąc otrzymamy zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą – to znak, że nadchodzący czas jest odpowiedni na wprowadzenie zmian do naszego życia. Wreszcie możemy rozpocząć nowy rozdział. Towarzyszyć nam będzie poczucie zagubienia i wybór między wartościami materialnymi a duchowymi przysporzy nam sporo wątpliwości.
 • Kiedy we śnie otrzymamy zaproszenie na czyjeś urodziny – najbliższe dni spędzimy wolni od trosk w towarzystwie przyjaciół i dobrej zabawy. Problemy zostawimy na chwilę za sobą i skupimy się na zasłużonym odpoczynku.
 • Jeśli we śnie dostaniemy zaproszenie na chrzest – niedługo uda nam się pozbyć wszystkich negatywnych emocji. Kłopoty i niepewność zostawimy w tyle. Nadchodzi czas spokoju i wyczekiwanej wewnętrznej harmonii.
 • Gdy w naszych snach dostaniemy ustne zaproszenie – powinniśmy zwrócić uwagę na zachowanie naszych przyjaciół. Nie wszyscy są wobec nas szczerzy. Jedynym sposobem uniknięcia rozczarowań będzie wystawienie ich lojalności na próbę.
 • Jeśli przyśni nam się, że dostaliśmy zaproszenie na publiczne wydarzenie – nareszcie zdołamy uporać się z nieporozumieniami i rozwiązać rodzinne spory. Relacje wkrótce się poprawią, a atmosfera ponownie się ociepli.
 • Kiedy w naszym śnie zapraszamy kogoś do siebie – los nie będzie dla nas łaskawy. Musimy przygotować się na liczne niepowodzenia i nadchodzące cierpienie. Ciągłe kłopoty zaburzą nasz wewnętrzny spokój.
 • Jeśli we śnie otrzymaliśmy zaproszenia na imprezę – towarzyszyć nam będzie poczucie rozczarowania i żalu. Przyszłe wydarzenia przyniosą niechciane, przykre rezultaty. Nie jest to odpowiedni moment na realizację planów.
 • Gdy w naszych snach zostaniemy zaproszeni na randkę – najwyższy czas docenić własne umiejętności i uwierzyć w siebie. Powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce i wreszcie odważnie zabrać się za realizację marzeń.

 

0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments