Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Zdrowie - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik zdrowie

Gdybyśmy zapytali o najważniejsze w życiu wartości z pewnością moglibyśmy usłyszeć więcej niż kilka pojęć. Wśród nich rzecz jasna znaleźlibyśmy rodzinę, miłość czy zarobki. Oczywiste jest też, że każdy z nas ma inne priorytety życiowe, jednak u zdecydowanej większości na pierwszym miejscu znajduje się zdrowie. Nie ma nic cenniejszego niż odpowiednia kondycja zarówno fizyczna jak i psychiczna. Zdrowie stanowi fundament prawidłowego funkcjonowania, umożliwia nam rozwijanie swoich umiejętności i podejmowanie nowych wyzwań. Czego więc mamy się spodziewać, gdy w naszych snach spotkamy się z kontekstem zdrowia?

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu zdrowie

 • Jeśli śnimy o zdrowej, energicznej, młodej kobiecie – popełniamy sporo błędów i musimy zmierzyć się z nadchodzącymi niepowodzeniami. Najważniejsze to pamiętać, że są one nieodłączną częścią naszego życia i nauczyć się wyciągać z nich cenne wnioski.
 • Śniąc o zdrowym mężczyźnie – możemy być spokojni o naszą karierę zawodową. Los wkrótce się do nas uśmiechnie, a ciężka praca i poświęcony czas przyniesie oczekiwane efekty.
 • W przypadku, gdy we śnie dbamy o swoje zdrowie – w najbliższym czasie nieco pogorszy się nasza kondycja fizyczna. Odczujemy drobne dolegliwości. Nie jest to jednak powód do zmartwień. Należy zachować spokój i dbać o siebie.
 • Sen o kłopotach zdrowotnych – napomina nas, by nie podejmować nieprzemyślanych decyzji i nabrać zdrowego dystansu do spontanicznych decyzji. Podejmowanie ryzyka nie będzie odpowiednią decyzją w najbliższym czasie.
 • Śniąc o troszczeniu się o czyjeś zdrowie – niedługo będziemy mogli cieszyć się doskonałym samopoczuciem. Dokuczające nam dolegliwości uda się pomyślnie zwalczyć, a my wreszcie poczujemy się w pełni sił do działania.
 • Jeśli jesteśmy chorzy i przyśni nam się, że odzyskaliśmy zdrowie – możemy oczekiwać spełnienia snu w rzeczywistości. Najbliższe dni przyniosą sporo wypoczynku i niebawem poczujemy się lepiej.
 • Jeśli jesteśmy zdrowi i przyśni nam się, że odzyskaliśmy zdrowie – niedługo podupadniemy na zdrowiu. Musimy przygotować się na wyczerpujący czas i nastawić na spory spadek zarówno motywacji jak i sił fizycznych.
 • W przypadku, gdy śniąc nie szanujemy zdrowia – oznacza to, że nasz brak konsekwencji i poczucia przyzwoitości może skończyć się popadnięciem w bierność i brakiem inspiracji do działania. Nie możemy pozwolić, żeby lenistwo ogarnęło nas doszczętnie.
 • Sen o problemach związanych ze zdrowiem psychicznym – zapowiada czekające na nas niepowodzenia i trudności. Niestety, w najbliższych dniach los postawi nas przed niełatwymi sytuacjami, które na długo zapiszą się w naszej pamięci.
 • Jeśli zdarzy nam się śnić o nagłej utracie zdrowia – przed nami długie, szczęśliwe życie i świetlana przyszłość. Nie musimy martwic się o sprawy finansowe i zawodowe. Obie dziedziny życia przyniosą nam niemałą satysfakcję.
 • Śniąc o byciu okazem zdrowia – mamy już w sobie wystarczające zasoby determinacji i odpowiedzialności by wreszcie przystąpić do realizacji od dawna planowanych celów. Najwyższy czas odważnie iść po swoje.
 • Jeśli w naszych snach jesteśmy schorowani – czeka nas pełne satysfakcji i spełnienia życie zawodowe. Będziemy się realizować i stale rozwijać. Ponadto nie będziemy musieli już dłużej przejmować się kwestiami finansowymi.
, , , , , , ,