Dzisiaj mamy: poniedziałek, 16 maj 2022
Jakie sny zwiastują nieszczęście - alesennik.pl

Sny zwiastujące nieszczęście

Każdemu z nas zdarzają się dni, kiedy nic nie układa się po naszej myśli, a los zmusza nas do stawiania czoła niepowodzeniom. Często zastanawiamy się, co moglibyśmy zrobić wiedząc wcześniej jakie nieszczęścia pojawią się na naszej drodze. Z pewnością łatwiej byłoby je wtedy pokonać.

Przewidywanie przyszłości, wydaje się idealnym rozwiązaniem, niestety jednak – mało realnym. Z pomocą przychodzą nam sny. To właśnie one, przy odpowiedniej interpretacji pomogą nam przygotować się na czekające na nas wyzwania.

Sennik stłuczony dzbanek

Do marzeń sennych zwiastujących nieszczęścia należy między innymi stłuczony dzban, który zwiastuje smutek i rodzinne spory.

Sennik diabeł

Widząc we śnie diabła, grozi nam niebezpieczeństwo. Zagrożone będzie nawet nasze życie.

Sennik chwasty

Niepokojem może napawać nas sen o chwastach. Uświadamia nas, że otaczamy się ludźmi, którzy nie mają wobec nas czystych intencji.

Sennik robaki

Pojawiające się w naszych snach robaki oznaczają z kolei duże straty na polu finansowym.

Sennik zepsute zęby

Mało optymistyczną przepowiednię o znacznym pogorszeniu zdrowia niosą nam sny o zepsutych zębach. Wypadające zęby zaś wskazują na zbliżające się rozstanie z bliską nam osobą.

Sennik ślepa uliczka

Jeśli sen postawi nas w sytuacji bezradności, której symbolem może być ślepa uliczka – czekają nas liczne kłopoty i nieporozumienia w sferze zawodowej. Współpracownicy kierowani zawiścią będą znacznie utrudniać nam wykonywanie codziennych obowiązków. Więcej o sennik ulica.

Sennik pieniądze

Śniąc o dużych sumach pieniędzy wbrew pozorom również możemy spodziewać się nadchodzących problemów. Spodziewajmy się poczucia żalu i rozczarowania spowodowanego zdradą.

Sennik rana

Jeśli w śnie jesteśmy ranni, oznacza to, że czekają nas niebezpieczne sytuacje i będziemy potrzebowali stałej ochrony.

Sennik ślub

Do snów zwiastujących nieszczęścia możemy zaliczyć nawet sny o ślubie. Jedną z przerażających interpretacji, którą za sobą niosą jest nadchodząca śmierć członka rodziny. Mniej tragicznym, lecz wciąż negatywnym znaczeniem snu, w którym wybieramy się na czyjś ślub, jest zbliżające się zakończenie ważnej dla nas relacji i ciągłe przykrości ze strony bliskich.

Pojawienie się któregoś z tych symboli w marzeniach sennych mimo przynoszonych złych wieści może pomóc nam spojrzeć z innej perspektywy na przeciwności stawiane nam przez los. Odpowiednie nastawienie i wcześniejsze poszukiwanie rozwiązań sprawi, że zachowamy zimną krew i z cierpliwością i pokorą pokonamy wszelkie trudności.

, , , , , , , , , , ,