Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Banda - alesennik.pl - Znaczenie snów

Sennik banda

Gdy śni Ci się banda oprychów, może to oznaczać, że z jakiegoś powodu wzbiera w Tobie złość, którą ciężko będzie Ci opanować. Może jednak być też tak, że złość, o której mowa, wypływa od kogoś innego i jest skierowana przeciw Tobie. Uważaj więc ponieważ ktoś może chcieć Cię skrzywdzić!

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu banda

  • Gdy śnisz o tym, że widzisz bandę – najprawdopodobniej skumulowało się w Tobie wiele negatywnych uczuć, które poszukują ujścia. Nie kieruj się jednak emocjami, ponieważ możesz sobie poważnie zaszkodzić!
  • Kiedy śni Ci się, że napada na Ciebie banda – najprawdopodobniej sprzymierzą się przeciwko Tobie Twoi wrogowie. Bądź czujny i miej oczy dookoła głowy. Twoja szybka reakcja może zrujnować ich plany!
  • Gdy śni Ci się, że uciekasz przed bandą – uważasz, że ludzie których masz przeciw sobie, są silniejsi niż Ty. Nie jest to jednak prawdą! Sam nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego, jak silny potrafisz być!
  • Jeśli śni Ci się, że sam należysz do bandy – wewnętrznie czujesz, że nie postępujesz zgodnie ze swoim sumieniem i zasadami. Nie staraj się na siłę dopasować do otoczenia ponieważ nie wyjdzie Ci to na dobre!
0 0 votes
Ocena artykułu
, , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments