Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Pędzel - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik pędzel

Tak niewiele potrzeba, by świat nabrał innych barw. Odrobina płótna i kolorowe farby sprawiają, że z łatwością możemy przenieść niesamowity krajobraz czy czyjąś podobiznę na płótno lub papier. Dzięki temu możemy utrwalić wspomnienia i ważne w historii wydarzenia dla przyszłych pokoleń. Oczywiście niezbędny element stanowi pędzel. I to właśnie on w odpowiednich rękach tworzy prawdziwe arcydzieła. Co więc oznacza ten atrybut malarza pojawiający się w naszych snach? Możemy doszukać się wielu interpretacji. Jedna z nich wskazuje na brak owocnej współpracy i przestrzega przed łatwowiernością. Inna z kolei przywołuje wspomnienia z lat dziecięcych.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu pędzel

 • Jeśli we śnie ujrzymy pędzel – powinniśmy ostrożnie podchodzić do nowych znajomości, by uniknąć rozczarowań. Niektórymi mogą kierować nieczyste intencje. Dlatego widząc niepokojące znaki, należy zachować zdrowy dystans.
 • W przypadku, gdy przyśni nam się, że kupujemy pędzel – możemy pożegnać się z wysokobudżetowymi planami. Niestety, nasza rozrzutność i niedojrzałość stanie nam na drodze w osiągnięciu celu. Żeby je zrealizować będziemy musieli nauczyć się organizacji i odpowiedzialności.
 • Śniąc o malowaniu pędzlem – wkrótce zmierzymy się z konsekwencjami swoich wyborów. Brakuje nam jednak samodzielności i w większości z nich kierowaliśmy się głównie czyjąś opinią. Najwyższy czas zacząć podejmować dojrzałe decyzje i wziąć życie w swoje ręce.
 • Jeśli w snach ujrzymy pędzel ubrudzony farbą – oznacza to, że nasza ciężka praca wreszcie się opłaci. Nasze osiągnięcia będą na tyle spektakularne, że wywołają falę podziwu, a nawet odrobinkę zazdrości.
 • Śniąc o wręczaniu komuś pędzla – jesteśmy gotowi wreszcie zapomnieć o dawnych sporach i wybaczyć bliskiej nam osobie popełnione błędy. Wierzymy w poprawę jej zachowania i mocno ją wspieramy.
 • W przypadku, gdy przyśni nam się złamany pędzel – niedługo bardzo łatwo damy się sprowokować i będziemy zmagać się z bezsensownym sporem. Naszym oponentem będzie osoba niedojrzała i powinniśmy być świadomi, że w tym przypadku wymiana argumentów będzie jedynie stratą czasu.
 • Jeśli śnimy o czystym pędzlu – możemy spać spokojnie. Los szykuje dla nas same pozytywne wiadomości. Każdy kolejny dzień będzie nas pozytywnie zaskakiwać.
 • Sen o kilku pędzlach – przypomina nam, że oprócz tej szlachetnej i dobrej istnieje również ta ciemna strona natury ludzkiej. Nie każdy stara się ją okiełznać i momentami na naszej drodze pojawią się osoby nieszczere, próbujące nas wykorzystać.
 • Jeśli w naszym śnie jesteśmy malarzami i używamy pędzla – powinniśmy z większą ostrożnością podchodzić do opinii innych. Należy pamiętać, że nie zawsze będzie ona konstruktywna, ponieważ otaczają nas również ludzie kierowani zazdrością lub nieczystymi intencjami.
 • Gdy w naszym śnie malujemy pędzlem piękny obraz – wkrótce ujawni się nasz talent i niespotykane umiejętności. Zostaniemy za nie wyróżnieni i zdobędziemy szacunek otoczenia.
 • W przypadku, gdy w naszych snach zgubimy pędzel – nadchodzi czas wielkich zmian. Przed nami nowe doświadczenia i znajomości. W końcu zdołamy pokonać swoją niepewność i nabierzemy odwagi.
, , , , , , ,