Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Porażka - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik porażka

Z pewnością wszyscy możemy zgonie stwierdzić, że życie to niesamowita przygoda, lecz nie zawsze kolorowa i piękna. Czeka nas sporo wzlotów i upadków. Tygodnie zmarnowanych szans czy przepłakanych dni przeplatają się z momentami beztroski i szczęścia. Na tym jednak polega wyjątkowość naszego życia. Chodzi o to by celebrować te dobre chwile i nauczyć się walczyć z przeciwnościami, jednocześnie je akceptując. Porażki nie są łatwe i często zabierają motywację i siły do dalszego działania. Jednak bez nich nigdy nie nauczylibyśmy się wyciągać wniosków ze swoich czynów. Jakie znaczenie kryją niepowodzenia, które spotykamy w naszych snach? Najczęściej uwrażliwiają nas na to, by podejmując decyzje kierować się rozsądkiem.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu porażka

  • Jeśli śni nam się, że nie zdołaliśmy wykonać istotnego zadania – niestety czekają nas nieprzyjemności zdrowotne i sporo kłótni w naszym związku. Relacja zdecydowanie ucierpi. ważne jest jednak byśmy nie ulegali silnym emocjom i starali się rozwiązać spory otwartą rozmową.
  • Śniąc o porażce w naszym życiu osobistym – najprawdopodobniej brakuje nam pewności siebie i odwagi do podejmowania kolejnych życiowych kroków. Powinniśmy wziąć się w garść, jesteśmy panami własnego losu i nikt nie przeżyje naszego życia za nas.
  • W przypadku, gdy przyśni nam się firma odnosząca same porażki – oznacza to, że powinniśmy zwrócić uwagę na swoje zachowanie w stosunku do bliskich nam osób. Mocne słowa niekiedy mogą okazać się krzywdzące, a co za tym idzie odsunąć nas od osób, na których nam zależy.
  • Sen o porażce zawodowej – świadczy o zmęczeniu i znudzeniu. Szara rzeczywistość i codzienne obowiązki zaczynają nas przytłaczać. Desperacko potrzebujemy chwili relaksu i zaczerpnięcia nowych doświadczeń.
  • Jeśli jesteś kobietą i przyśni Ci się nieudana miłość – zbyt często żyjesz marzeniami, powinnaś zejść na ziemię i wziąć życie w swoje ręce. Bez twojej inicjatywy nic się nie zmieni i pozostaniesz w tym samym miejscu.
  • Jeśli jesteś mężczyzną i przyśni Ci się nieudana miłość – zdecydowanie brakuje Ci pewności siebie. Czasami warto podjąć ryzyko, bo może ono okazać się kluczem do istotnych życiowych zmian. Nie można wiecznie bać się zrobić kroku w przód. Życie jest krótkie i musimy czerpać z niego garściami.
  • W przypadku, gdy w śnie boimy się jakiejś porażki – wciąż dręczą nas niełatwe doświadczenia z przeszłości. Nie możemy się od nich uwolnić, a to właśnie one mają największy wpływ na nasze życie. Czas zamknąć za sobą pewien rozdział i z odwagą zdobywać nowe doświadczenia.
  • Gdy w naszym śnie mocno przeżywamy jakąś porażkę – powinniśmy mierzyć siły na zamiary. Zbyt wysoki poziom aspiracji może skończyć się nieprzyjemnym rozczarowaniem, a przecież nie warto zniechęcać się do działania.
  • Jeśli we śnie podnosimy się z porażki – czekają nas niełatwe chwile. Na szczęście otaczamy się ludźmi pełnymi życzliwości i ciepła. W każdej chwili możemy liczyć na ich wsparcie i dobre słowo.
, , , , , , ,