Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Śniadanie - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik śniadanie

Mówi się, że jest to najważniejszy posiłek dnia. I słusznie! Dodaje nam energii i to właśnie dzięki niemu możemy przez cały dzień działać na pełnych obrotach. Może być na słodko lub na słono. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jedno jest pewne, śniadanie kojarzy się z przypływem sił i początkiem pewnego etapu. Takie to właśnie metaforyczne znaczenie możemy mu śmiało przypisać. Wiemy już czego spodziewać się po pierwszym posiłku dnia pojawiającym się w naszych snach.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu śniadanie

  • W przypadku, gdy w naszych snach ujrzymy śniadanie – dotychczas poruszaliśmy się po swojej bezpiecznej przestrzeni. Nie podejmowaliśmy żadnych ryzykownych kroków i powoli ogarnia nas monotonia szarej rzeczywistości. Czas zasmakować czegoś nowego i podjąć odważniejsze wyzwania.
  • Jeśli we śnie zdarzy nam się jeść samotnie śniadanie – bardzo dużo czasu i zaangażowania poświęcamy sprawom mało istotnym. Zaprzątają one nasze myśli i sprawiają, że zaniedbujemy swoje obowiązki.
  • Gdy śnimy o śniadaniu w łóżku – ostatnio działamy na pełnych obrotach i współpracujemy ze sporym gronem osób. Potrzebujemy chwili dla siebie i swoich rozmyślań.
  • Śniąc o śniadaniu w towarzystwie – musimy liczyć się ze sporą ilością dystraktorów, które będą odwlekać naszą pracę nad projektami. Nie możemy pozwolić, żeby coś zbiło nas z tropu i pokrzyżowało nasze plany.
  • Jedząc zdrowe śniadanie we śnie – z pewnością nasze samopoczucie fizyczne i psychiczne ulegnie poprawie. W końcu poczujemy się lekko i świeżo.
  • W przypadku, gdy w snach jemy niezdrowe śniadanie – nasi wrogowie będą nas bacznie obserwować. Powinniśmy zachować ostrożność i nie dać się omamić ich podstępnym planom.
  • Jeśli śnimy o niesmacznym śniadaniu – bardzo zależy nam na bliskości ważnych dla nas osób i staramy się czuwać nad ich każdym ruchem. Musimy jednak pamiętać, że gdy poczują się osaczeni, jedynie ich do siebie zniechęcimy.
  • Gdy w naszym śnie zachwycamy się śniadaniem – najwyższy czas byśmy wzięli sprawy w swoje ręce. Powinniśmy pamiętać, że każdy jest kowalem własnego losu i to my sami decydujemy o tym, jak będzie wyglądało nasze życie.
  • Sen o płaceniu za śniadanie – oznacza, że koniecznie musimy popracować nad brakiem asertywności. Zbyt łatwo ulegamy pokusom, przez co możemy wpakować się w niemałe kłopoty.
  • Śniąc o śniadaniu w hotelu – pokładamy spore nadzieje w rozpoczętych przedsięwzięciach. Liczymy, że nasz wysiłek wkrótce się opłaci i będziemy mogli cieszyć się z sukcesów. Musimy jednak zachować cierpliwość i pokorę.
, , , , , , , ,