Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Warzywa - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik warzywa

Warzywa są niezbędne dla utrzymania naszego zdrowia w należytym stanie. Dostarczają wielu witamin, błonnika, a także niektórych składników mineralnych. Zarówno w supermarketach, jak i na ryneczkach, mamy bogaty ich wybór. Warto po nie sięgać, kiedy tylko jest taka możliwość. Pamiętać jednak należy, by były one w odpowiednim stanie, przede wszystkim umyte, oczyszczone oraz w stanie zdatnym do spożycia. Jeśli w naszych snach pojawiają się warzywa, mogą one wskazywać na chęć zmiany trybu życia oraz potrzebę jego oczyszczenia. Ponadto, mogą także oznaczać potrzebę zmiany nawyków żywieniowych.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu warzywa

  • Jeśli we śnie jesz warzywa – oznacza to, że wkrótce poczujesz potrzebę zmiany dotychczasowych  nawyków żywieniowych. Zauważysz, że to najwyższy czas, by zadbać o swoje zdrowie, które nie jest w najlepszym stanie. Zmiana diety i wprowadzenie zdrowych nawyków może znacznie je poprawić, co jednocześnie wpłynie na komfort twojego życia.
  • Gdy w twoim śnie uprawiasz warzywa – sen ten jest wskazówką. Jeśli pragniesz rozpocząć nowy  etap w życiu, najpierw będziesz musiał wprowadzić kilka zmian. Jeżeli tego nie zrobisz, nie uda ci się zacząć wszystkiego od nowa.
  • Kiedy we śnie kupujesz warzywa – kupowane warzywa są symbolem pokarmu, ale tego w znaczeniu duchowym. Dzięki niemu jesteś w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu.
  • Jeśli we śnie sprzedajesz warzywa – sen ten zwiastuje porażkę w życiu osobistym, bez względu na to jaki trud włożyłeś w osiągnięcie sukcesu.
  • Gdy we śnie sadzisz warzywa – sen ten stanowi napomnienie, że w codziennym biegu powinieneś także zadbać o komfort i stan zdrowia psychicznego. Nie możesz dopuścić do sytuacji, w której zaniedbasz je kosztem korzyści majątkowych.
  • Jeżeli we śnie widzisz zwiędłe warzywa –  sen zapowiada nadchodzący ciężki czas, przepełniony bólem i smutkiem. Może go przerwać jedynie łut szczęścia, który niestety jednak szybko się nie zdarzy.
  • Gdy we śnie wyrzucasz zgniłe warzywa – oznacza to, że pragniesz zmian w związku, szczególnie w życiu seksualnym. Twoje potrzeby seksualne znacznie się zmieniły, jednak twój partner o tym nie wie. Powinieneś jak najszybciej z nim porozmawiać na dany temat, ponieważ nieporozumienia mogą doprowadzić do niepotrzebnych kłótni i problemów.
  • Kiedy we śnie mówisz do warzyw – sen ten wskazuje, że nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego życia. Wskazuje, że potrzebujesz zmiany, zarówno otoczenia jak i statusu społecznego.
  • Jeśli śnisz o diecie warzywnej – to znak, że najwyższa pora na zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych i zadbanie o zdrowie psychiczne. Niektóre wprowadzone zmiany mogą wywołać poczucie winy, jednak nie powinieneś się tym zrażać.
  • Gdy we śnie nie masz warzyw w domu – sen wskazuje na liczne problemy z jakimi się zmagasz. Nie czujesz się dobrze w towarzystwie swoich znajomych, brak ci zrozumienia i wzajemnego szacunku. Twoja dieta także wymaga zmiany, jest zbyt monotonna i uboga w wartości odżywcze. Zmagasz się również z problemami emocjonalnymi, które zaburzają ci prawidłowy obraz otoczenia.
, , , , , , , ,