Dzisiaj mamy: poniedziałek, 16 maj 2022
Sennik Sen - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik sen

Niekiedy bywa i tak, że osobie śpiącej śni się… że śpi. Sen jest chwilą wypoczynku, zapomnienia o trapiących nas problemach. To czas, kiedy organizm regeneruje się oraz nabiera sił do dalszego działania. Motyw snu w naszym śnie nie jest przypadkowy. Niesie on ze sobą określone znaczenie. Co ciekawe, kiedy osobie śpiącej śni się owy sen, bardzo często zapamiętuje ona więcej niż jeden sen z danej nocy.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu sen

  • Gdy we śnie śnisz o tym, że śpisz – sen wskazuje, że w ostatnim czasie znacznie opuściłeś się w swoich obowiązkach zawodowych. Ktoś z twojego otoczenia wykorzystał tą sytuację, by wyprzedzić cię w drodze do upragnionego awansu. To najwyższy czas by zaprać się do pracy, ponieważ okazja może ci przejść koło nosa.
  • Jeżeli we śnie widzisz kogoś kto śpi – to znak, że borykasz się z problemami. Od dłuższego czasu nie dogadujesz się z partnerem, co odbija się na twojej sferze psychicznej. Sen należy interpretować jako prośbę organizmu o rozwiązanie tej sytuacji. Powinieneś jak najszybciej porozmawiać z partnerem. Dalsze postępowanie w ten sposób może znacznie wpłynąć na twój nastrój i samopoczucie.
  • Gdy śnisz o koszmarze, z którego budzisz się z krzykiem – sen wskazuje na stłumione lęki, z którymi nie możesz się sam uporać. Być może potrzebujesz skorzystać z pomocy specjalisty. Dalsze unikanie problemów nie sprawi, że poczujesz się lepiej.
  • Jeżeli we śnie rozmawiasz z kimś o sowich snach – sen zapowiada, że wkrótce otrzymasz wiadomość od przyjaciela, który mieszka bardzo daleko od ciebie. Mimo, że się jej nie spodziewałeś, wpłynie ona znacznie na twój nastrój.
  • Gdy śnisz, że podczas snu masz wspaniałe sny – sen jest wspaniałą wróżbą, która zapowiada, że wkrótce twoje marzenia się spełnią. Jeszcze tylko chwila.
  • Kiedy śnisz o śnie erotycznym – sen stanowi napomnienie, że brakuje ci czegoś w obecnej relacji z partnerem. Powinieneś się nad tym zastanowić i szczerze porozmawiać z partnerem.
, , , , , , ,