Dzisiaj mamy: poniedziałek, 16 maj 2022
Sennik Straż pożarna - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik straż pożarna

Straż pożarna kiedyś była nazywana strażą ogniową. Składa się na nią grupa osób, które walczą nie tylko z pożarami, ale także z pozostałymi zdarzeniami, które zagrażają ludziom, ich własności, a także środowisku. Strażacy to najczęściej społecznicy, którzy nie otrzymują za swoją pracę wynagrodzenia. Działają bezinteresownie, chcąc jedynie nieść pomoc osobom w potrzebie. Wartość wykonywanej przez nich pracy jest nieoceniona. Wiele ludzi zawdzięcza im nie tylko ratunek dobytku, ale także i życie. Symbol straży pożarnej we śnie nie jest przypadkowy. Zapowiada on nadchodzące problemy, które – podobnie jak straż pożarna – pokonasz i pomyślnie przezwyciężysz, przede wszystkim dzięki wsparciu i pomocy ludzi. Sen także wskazuje, że powinieneś przykładać większą wagę do samokontroli i własnej dyscypliny, ponieważ tylko tą drogą możesz osiągnąć sukces w życiu.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu straż pożarna

  • Kiedy we śnie widzisz straż pożarną – to znak, że możesz znaleźć się w sytuacji, z którą nie będziesz w stanie się sam uporać. Tylko przy pomocy innych uda ci się wyjść z opresji.
  • Jeśli we śnie widzisz jak straż pożarna gasi pożar – oznacza to, że nie panujesz nad swoimi żądzami i namiętnościami. Jeśli nadal będziesz im ulegał, nigdy nie osiągniesz sukcesu. Tylko samokontrola i dyscyplina sprawią, że znajdziesz się na właściwej drodze do osiągnięcia obranego celu.
  • Gdy we śnie wraz ze strażą pożarną gasisz pożar – sen stanowi napomnienie, że jeszcze nie jest zbyt późno, by coś zmienić. Być może w ostatnim czasie podjąłeś ważną decyzję, która zaważy na twoim dalszym życiu. Sen pokazuje, że masz obawy, czy była to dobra decyzja. Może powinieneś jeszcze raz ją przemyśleć.
  • Kiedy we śnie słyszysz syreny straży pożarnej – oznacza to, że będziesz mieć rację w stosunku do pewnej osoby, do której od początku nie miałeś zaufania. Jak się okaże, przeczucia cię nie mylili, a człowiek ten okaże się egoistyczny i bezduszny.
  • Gdy we śnie jesteś strażakiem – to znak, że dzięki swej odwadze osiągniesz niebywały sukces.  Postać strażaka może zapowiadać także romans. Jeżeli się w niego wdasz, zaprzepaścisz wszystko co masz.
  • Jeżeli we śnie wzywasz straż pożarną – oznacza to, że zbyt pochopnie wierzysz w przekazywane wiadomości, uczestnicząc tym samym w przekazywaniu fałszywych, niekiedy krzywdzących informacji.
  • Jeśli we śnie czekasz na przyjazd straży pożarnej – to znak, że wkrótce będziesz musiał podjąć decyzję, która zaważy na twojej przyszłości. Podejmij ją rozsądnie.
  • Gdy we śnie widzisz wąż pożarniczy – sen zapowiada, że pewne wydarzenie wywoła dużo chaosu w twoim życiu.
, , , , , , , ,