Dzisiaj mamy: niedziela, 26 cze 2022
Sennik Sypialnia - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik sypialnia

Dom to miejsce, w którym możemy poczuć się sobą. Bardzo ważne jest, by panowała w nim spokojna, wspierająca atmosfera, wtedy budynek staje się oazą, do której zawsze wracamy z sentymentem. Trudno nie zgodzić się, że sypialnia to jedno z naszych ulubionych pomieszczeń. W końcu to tam możemy w pełni wypocząć przy książce, filmie, czy po prostu zanurzając się w krainę Morfeusza i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jest to nasza bezpieczna przestrzeń, nic więc dziwnego, że sypialnia w naszych snach oznacza wewnętrzną harmonię i relaks. Stanowi symbol szczęścia, miłości i spójności.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu sypialnia

 • Jeśli we śnie, jesteśmy obserwowani w sypialni – za dużo czasu i energii poświęcamy sprawom innych osób. Powinniśmy skupić się na sobie, nadmierna ciekawość może sprowadzić na nas niemałe kłopoty.
 • W przypadku, gdy to my bacznie obserwujemy kogoś w sypialni – wkrótce będziemy musieli zmierzyć się z nieprzyjemnymi sytuacjami. Nie będą one łatwe i na długo zakłócą nasz wewnętrzny spokój.
 • Śniąc o wchodzeniu do czyjejś sypialni – prawdopodobnie darzymy tę osobę uczuciem. Nasza relacja pogłębia się i zależy nam, by rozwijała się dalej w tym kierunku. Pragniemy bliskości i czułości.
 • Jeśli śnimy o intruzie w naszej sypialni – powinniśmy ostrożnie podchodzić do nowych znajomości. Nie powinniśmy zbyt łatwo ufać i zachować swoje życie osobiste dla siebie, trzymając nowych znajomych na dystans. Postępując pochopnie możemy narazić się na krzywdę.
 • Widząc we śnie własną sypialnie – powinniśmy nastawić się na przykre wieści. Ktoś mocno naruszy nasze zaufanie i poczujemy się skrzywdzeni i oszukani.
 • Kiedy w naszym śnie sprzątamy własną sypialnię – nadchodzi intensywny czas. Sprawy okażą się bardziej skomplikowane i czasochłonne niż nam się wydawało. By się z nimi uporać, będziemy musieli poświęcić sporo energii.
 • Sprzątając we śnie czyjąś sypialnię – narażamy się na uczestnictwo w czyichś problemach. Wkrótce zostanie przed nami odkryta dość poufna informacja. Ciężar odpowiedzialności okaże się zbyt przytłaczający.
 • Jeśli śni nam się, że widzimy własną sypialnię w godzinach wieczornych – sprawy przesuną się w czasie. Pokrzyżuje to nieco nasze plany, ale nie stanie na przeszkodzie ich realizacji. Kluczem będzie cierpliwość i wytrwałość.
 • Gdy śniąc widzimy nowo urządzoną sypialnię – przed nami czas pełen radości i odpoczynku. Zasłużony relaks zbliża się wielkimi krokami. Wkrótce nawiążemy nowe znajomości i zwiedzimy piękne, nieznane miejsca.
 • Jeśli przyśni nam się widok naszej sypialni w luksusowej odsłonie – nadchodzi czas wielkich zmian. Standardy naszego życia znacznie się polepszą. Odczujemy wygodę i satysfakcję. Wreszcie poczujemy się spełnieni.
 • W przypadku, gdy w naszym śnie przez przypadek wejdziemy do czyjejś sypialni – ktoś bliskiego nam otoczenia wkrótce postawi nas w niekomfortowej sytuacji. Powinniśmy mieć oczy dookoła głowy. Nie możemy dać się wykorzystać.
 • Śniąc o czystej sypialni – możemy być pewni, że już niedługo uda nam się rozwiązać ciągnące się sprawy. Staniemy na wysokości zadania i zadbamy o własną dyscyplinę i organizację.
 • Gdy w naszym śnie pojawi się czyjaś sypialnia – najbliższe wydarzenia wzbudzą w nas sporo negatywnych emocji. Na szczęście, okażą się one motywem do zmian i zainspirują nas do rozpoczęcia działania. Nabierzemy odpowiedzialności, a nasza praca zakończy się sukcesem.
 • Śniąc o wyjątkowo pięknej sypialni – jesteśmy skłonni dokonać ważnego wyboru od razu. Nie jest to jednak dobry pomysł. Powinniśmy dokładnie przeanalizować za i przeciw. Podejmując decyzję zbyt pochopnie przesądzimy o swojej przyszłości.
 • Kiedy sypialnia w naszym śnie jest różowa – brakuje nam bliskiej osoby. Potrzebujemy ciepła i czułości. Pogrążamy się w marzeniach o bajkowej, idealnej miłości.
 • Jeśli śnimy o zabałaganionej sypialni – powinniśmy wyrwać się z marazmu i zacząć planować nowe projekty. Stale pogrążając się w myślach na temat przeszłości jedynie tracimy czas. Nie możemy pozwolić, żeby zmarnował się nasz potencjał a czas uciekł nam przez palce.
, , , , , , ,