Dzisiaj mamy: czwartek, 11 sie 2022
Sennik Szpinak - alesennik.pl - znaczenie snów

Sennik szpinak

Szpinak to powszechnie znane warzywo, posiadające wiele właściwości zdrowotnych i leczniczych. Według niektórych to jedno z najzdrowszych warzyw na świecie. Każdy, kto dba o swój organizm i zdrowie, z pewnością potwierdzi tą informację, a także może się pozytywnie wypowiedzieć o wielu cennych właściwościach, jakie posiada owa roślina. Szpinak pojawiający się we śnie również odnosi do zdrowia. Najczęściej symbolizuje wspaniałe zdrowie, niespożyte pokłady energii oraz kondycję, której mógłby pozazdrościć niejeden.

Księga Snów - alesennik.pl - Znaczenie snów

Znaczenie snu szpinak

  • Kiedy we śnie jesz szpinak – sen stanowi dobrą wróżbę, ponieważ zapowiada długie i szczęśliwe życie, bez kłopotów i trosk.
  • Gdy we śnie widzisz szpinak – sen stanowi nawiązanie do ostatnich niemiłych wydarzeń w twoim życiu. Prawdopodobnie nadal o nich myślisz i odczuwasz poczucie winy z ich powodu. Powinieneś zmierzyć się z twoimi wybrykami.
  • Jeśli we śnie widzisz zepsuty szpinak – to  znak, że coś, co od dawna przygotowywałeś i planowałeś, mimo twego wysiłku, nie uda się. Być może warto wprowadzić zmiany w planach.
  • Kiedy w twoim śnie sprzedajesz szpinak – sen ten oznacza, że pieniądze, jakie miałeś otrzymać z realizowanego przedsięwzięcia mogą być znacznie mniejsze niż się tego spodziewałeś.
  • Jeśli we śnie zrywasz szpinak – sen stanowi napomnienie. Powinieneś zastanowić się nad swoimi aktualnymi działaniami, część z nich może przynieść ci wiele problemów.
  • Gdy w twoim śnie przygotowujesz szpinak w kuchni – sen ten odnosi się do twoich cech charakteru. Jesteś osobą odpowiedzialną i rozważną, wszelkie decyzje podejmujesz po ich wcześniejszym dokładnym przemyśleniu.
  • Jeżeli we śnie kupujesz szpinak – oznacza to, że podjąłeś w życiu wiele dobrych decyzji, które zaowocują w niedalekiej przyszłości.
, , , , , , ,